Sayfa 331/356 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. tahtaları tahtacılar yapıyor..biz sadece yatırımcıyız..açıkçası takasları hiç takip etmiyorum..derinlik de bakmıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tahtaları tahtacılar yapıyor..biz sadece yatırımcıyız..açıkçası takasları hiç takip etmiyorum..derinlik de bakmıyorum...
    Abi
    En iyisi aslında takas ciddi anlamda kargaşa

3. şu ftse endeksi için ne kadar hisse alacaklar , yada aldılar mı , citide sadece çarşamba alınan mal kaldı. perşembe alınan bugün bitti, cuma zaten sıfırlamıştı.

4. Bugun eksi 3_5 anlarımda bılanco su felaket gelen alctl cemts ile aynı kefeye konduk üstelik 2 aydır dogru durust cıkmadı bile dibini sıyırıyorlarsada ayıp ediyorlar kac gundur tavan eksi 2 yukarı asagı bugun artı5 ordan taban hafta sonu coınler bundan insaflı inip çıkıyor

5. hisseyi eyep zamandır taşıyan biri olarak bugün ki hareketi beni çok üzdü.
    şirket bir an önce bilançoyu açıklasa iyi olur.

6. Anlamak zor.

1. Geçtiğimiz hafta boyu 800k satın alan citibank, ne oldu da bir günde mal bosaltmaya karar verdi?

2. Aylardır haber gelmeyen Ata Express satın almasında son durum ne? Spk neden haftaladur bunu onaylamıyor? Sebebi yapılan degerlemenin Spk onayı olmayan kuruma mı yaptırılması mıdır?

3. Bedelsiz sermaye arttırımı ne zaman onaylanacak?

67fk lı sirketi tasımaya devam etmek icin bunlara cevap almamız sart!

7.  Alıntı Originally Posted by aaron Yazıyı Oku
    Anlamak zor.

1. Geçtiğimiz hafta boyu 800k satın alan citibank, ne oldu da bir günde mal bosaltmaya karar verdi?

2. Aylardır haber gelmeyen Ata Express satın almasında son durum ne? Spk neden haftaladur bunu onaylamıyor? Sebebi yapılan degerlemenin Spk onayı olmayan kuruma mı yaptırılması mıdır?

3. Bedelsiz sermaye arttırımı ne zaman onaylanacak?

67fk lı sirketi tasımaya devam etmek icin bunlara cevap almamız sart!
    Spk ya ata expres sermqye artirim basvurusu 13 subatta yapildi. Spk bu kadar hızlı hicbir basvuruyu onaylamaz. Sadece en tepeden emir gelirse kozalarda olur o iş. Satinalma işi de spk basvurusu onayindan sonra olacak. Citi satışı her hissede oluyor. Smartta 5 milyon alip 4 milyon geri sattim diye açıklama bile yapti bofa. Burdada satiln mal persembe aldiklari mal. Halen 500 bin mal citide duruyor. Birde ftse endekse alinacak mallar var. 15 mart a kadar alinmasi gerekiyormus. Sadece ne kadar hisse alınacağını bulamadim. Onu bilsek önümüzü görmek kolay olurdu. Son olarak bugün deutche takasina 100 bin lot girdi. Bu mal geri satilmazda deutche takasi artmaya devam ederse yeni hikayeler yazilabilir

8. bu baskı ne zaman bitecek üzülmeye başladım ama keko üstadın dediği gibi taktacıya karşı sabır en büyük koz .

Sayfa 331/356 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •