Sayfa 329/356 İlkİlk ... 229279319327328329330331339 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    60 oldu bofa maaelsef bekledıgımız yabancıya vırman işi olmayacak al sat için almış
    Geçen gün yazmıştım eğerki hesap yanlış değilse elinde 300k virman dan sonra kalan mal var hatta yazdım şuan cebinde diye bakalım görelim ne olacak endeks de minik düzeltme den sonra tekrar rayına girer inşallah herşey bu tarz düştüler burada normal

2.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Geçen gün yazmıştım eğerki hesap yanlış değilse elinde 300k virman dan sonra kalan mal var hatta yazdım şuan cebinde diye bakalım görelim ne olacak endeks de minik düzeltme den sonra tekrar rayına girer inşallah herşey bu tarz düştüler burada normal
    perşembe tavandan eksi2 ye cuma artı 8 den sıfıra bugun artı6 dan eksı 8e pek normal deil aslında hikayesine güveniyoruz ama bu hareketler normal deil spek tahtasına döndü

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    perşembe tavandan eksi2 ye cuma artı 8 den sıfıra bugun artı6 dan eksı 8e pek normal deil aslında hikayesine güveniyoruz ama bu hareketler normal deil spek tahtasına döndü
    Normal den kastım. Sığ olduğu için anormal tepki veriyor.

4. Deutsche da gelmiş takas da 99 k malı var hayırlı olsun

5. düşüş günleri kımse yazmak istemiyor galıba persembeden beri yukarı aşagı bu kadar çıkış iniş normalmı cezamı yemek istiyor acaba

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    düşüş günleri kımse yazmak istemiyor galıba persembeden beri yukarı aşagı bu kadar çıkış iniş normalmı cezamı yemek istiyor acaba
    olabilir dostum...ceza gelirse daha rahat hareket edebilirler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. [QUOTE=keko;6735755]olabilir dostum...ceza gelirse daha rahat hareket edebilirler...[/QUOT

keko kardeşim bugun ki hareketler nedir böyle ? öyle inat ettim ki satmıyorum ama merak etmiyor da değilim dogrusu ?

8. bu arada persembe alınan lotlar cıtıye gecmıs ama bofa bugunde 420 satısta tekrar azalacak takastakı tutar gerı aynı yerıne sanırım

Sayfa 329/356 İlkİlk ... 229279319327328329330331339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •