Sayfa 307/356 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Benim hesabıma göre bofa malı bitirdi ve iyi duruyoruz. İzliyoruz

2. Bugun için pahalı ama ilerisi için ucuz... Nasıl cıkıcaz bu işin içinden...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. atatpnin beklentileri ile ilgili somut gelişmelere odaklandık..sabır sabır sabır...ayrıca güzel de bir bilanço bekliyorum...greenx gün geçtikçe olgunlaşacak..bu yılın sonunda 4-5 ülkede de aynı platform uygulanmaya başlayacak...geçmişte greenx in nasıl bir getir getirdiğini paylaşmış idik..abone olmak bile ciddi bir ücret karşılığında idi...

bu cüce sermayeye bu dev işler...piyasa bu tür hisseleri seviyor...

borsamıza baktığımızda zarar eden ama buna karşılık düşük sermayeli hisselerin bile istenildiğinde nerelere uçurulabildiğini görebiliyoruz...atatp hem küçük sermaye ,hem büyük karllılık hem de büyük hikayeler barındırıyor..gerisi de iş sabır etmeye kalıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. son iki üç gündür özel işlerimin yoğunluğundan dolayı borsayı da forumu da layıkı ile takip edemedim...bu gün yeni yeni takibe geçip gelişmelere bakıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son iki üç gündür özel işlerimin yoğunluğundan dolayı borsayı da forumu da layıkı ile takip edemedim...bu gün yeni yeni takibe geçip gelişmelere bakıyorum...
    hoş gelmişsiniz, sefalar getirdiniz KEKO hocam ,saygılar ....

6. Şu malofun ümüğünü sıkmak lazım az bekle yaaa sen gelince bak can geldi buralara dostum Hoşgeldin

7.  Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    hoş gelmişsiniz, sefalar getirdiniz KEKO hocam ,saygılar ....
     Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Şu malofun ümüğünü sıkmak lazım az bekle yaaa sen gelince bak can geldi buralara dostum Hoşgeldin
    hoş bulduk arkadaşlar...atatp gibi hisseler boş bırakılmayacak kadar değerlidir...o yüzden de yatırımcıları rahat olmalı...bu tür kaliteli hisseleri sahiplenmek isteyen her zaman için çok büyük balinalar olacaktır...

8. atatp şu 150 tl yi geç artık yahu...

Sayfa 307/356 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •