Sayfa 310/356 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. küçük bir teknik çalışma yaptım arkadaşlar..son günlerdeki durağan durumu bir de grafik üzerinden görmek istedim..gördüğüm kadarıyla hissemiz hala yükseliş trendinde...yükseliş trendinin alt desteği kabaca 130 civarı iken üst direnci ise 160 civarıdır...şu anda hissemiz 140 civarlarındaki sarı renkle belirttiğim orta bolinger bandından destek alıyor..orayı aşağı kırmadan kendini soğutuyor...bu soğutma üçgen (flama) diye tarif ettiğimiz bir formasyona neden olmuş..

stoch rsi ye baktığımızda diplere indiğimizi gösteriyor..buda soğutmanın çok başarılı olduğunu ve neredeyse artık sonlarına yaklaştığımızı gösteriyor..pazartesi için 145 lerin üzerinde bir kapanış yaparsak bu üçgen yukarı kırılarak bir flama formasyonu ile yukarı sıçramasını beklerim..ama bir kaç gün daha da bu soğutma devam edebilir..bir kaç iş günü sonra ise 142 üzerinde yapacağımız kapanışlar bile bu üçgenin yukarı kırılmasını sağlayabilecektir..rsi sürenin iyicene daraldığını gösteriyor..biraz daha sabır etmek gerekiyor...teknik olarak bir sıkıntı görünmüyor...teknik bize tahta yapıcıların hisseyi pek de aşağıya bırakmadan bir flama formasyonu ile soğutmak istediklerini söylüyor.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Agrot bir kap atmış. Greenx benzeri bir iş yapmışlar. Yillik 700 milyon net getiriden bahsediyor. Bu arada agrot şuan 53 milyar piyasa degerinde atatp 13 milyar. Anlik karlari yaklasik ayni. Agrot 250 civari fk olmuş halen yükselişte. Agrotu gördükten sonra atatp de olabileceklerin hesabini herkes kendi yapmalı. Ben kendi adıma hayallerime sınır koymamaya karar verdim

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Agrot bir kap atmış. Greenx benzeri bir iş yapmışlar. Yillik 700 milyon net getiriden bahsediyor. Bu arada agrot şuan 53 milyar piyasa degerinde atatp 13 milyar. Anlik karlari yaklasik ayni. Agrot 250 civari fk olmuş halen yükselişte. Agrotu gördükten sonra atatp de olabileceklerin hesabini herkes kendi yapmalı. Ben kendi adıma hayallerime sınır koymamaya karar verdim
    Bak dostum bu soylediklerini yeni duydum..çok güzel bilgiler..yolumuz uzun.. gelenekçi temelcilere inat..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    küçük bir teknik çalışma yaptım arkadaşlar..son günlerdeki durağan durumu bir de grafik üzerinden görmek istedim..gördüğüm kadarıyla hissemiz hala yükseliş trendinde...yükseliş trendinin alt desteği kabaca 130 civarı iken üst direnci ise 160 civarıdır...şu anda hissemiz 140 civarlarındaki sarı renkle belirttiğim orta bolinger bandından destek alıyor..orayı aşağı kırmadan kendini soğutuyor...bu soğutma üçgen (flama) diye tarif ettiğimiz bir formasyona neden olmuş..

stoch rsi ye baktığımızda diplere indiğimizi gösteriyor..buda soğutmanın çok başarılı olduğunu ve neredeyse artık sonlarına yaklaştığımızı gösteriyor..pazartesi için 145 lerin üzerinde bir kapanış yaparsak bu üçgen yukarı kırılarak bir flama formasyonu ile yukarı sıçramasını beklerim..ama bir kaç gün daha da bu soğutma devam edebilir..bir kaç iş günü sonra ise 142 üzerinde yapacağımız kapanışlar bile bu üçgenin yukarı kırılmasını sağlayabilecektir..rsi sürenin iyicene daraldığını gösteriyor..biraz daha sabır etmek gerekiyor...teknik olarak bir sıkıntı görünmüyor...teknik bize tahta yapıcıların hisseyi pek de aşağıya bırakmadan bir flama formasyonu ile soğutmak istediklerini söylüyor.
    keko ustadım tamda 20 .günlük ağırlıklı ortalamasında tutunmaya çalışıyor 1140,06 ,20günlük ..bekliyoruz o zamandan beri ..

7. 15 marttan itibaren ftse endeksine dahil olacak

8.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    15 marttan itibaren ftse endeksine dahil olacak
    Ftse endeksi de nedir dostum..ilk defa duyuyorum..

Sayfa 310/356 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •