Sayfa 178/356 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2848 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku
    Emekli memur gibi mıy mıy edecekse hiç çıkmasın.Pasif bir yönetici olmaktan kurtulmak için iyi bir fırsat olsun.

2. Greenx den hiç bahsetmedimi yoksa ben mi kaçırdım

3. kioxların üçüncü çeyrek sonunda 400 adet olduğunu yıl sonunda rakamın 700 olacağını söylediler...kiox uygulamasının sertifikasyon işlemlerinin yapılmakta olduğunu , sertifikasyon bittikten sonra dünyanın genelinde bunların yaygınlaşacağını ve potansiyelin yüksek olacağını söylediler...yanlış hatırlamıyorsam hazır restoranta dünyada 8. olan starburgerin dünya genelindeki resturantlarına hizmet vereceklerini hatırlıyorum..dünyada da yeni olan bir akımın öncüleridirler...hayırlı uğurlu olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Greenx den hiç bahsetmedimi yoksa ben mi kaçırdım
    hiç sormadılar oda hiç cevaplamadı...belki de ileride bu konu ile ilgili ayrıca beyanatlar verirler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hiç sormadılar oda hiç cevaplamadı...belki de ileride bu konu ile ilgili ayrıca beyanatlar verirler...
    Bekliyoruz bakalım.Güzel gelişmeler var.

6. Cezanın kalkması işlem hacminde kendini göstermişe benziyor.

Sayfa 178/356 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •