Sayfa 252/357 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son ve süpriz bir şekilde ortaya çıkan fiyuu ile birlikte tıkla gelsin satın alımı ve tgcard büyük potansiyeller sunuyor...akıl ve mantık ilerisi için güzel şeyler görüyor...göremeyenler veya kısa günün karını görenler %5-10 a tamah ediyorlar...ileriki aylarda ne kaçırdıklarının farkına varacaklarını tahmin ediyorum...benim satış hedefim de tutma vadem de arttı arkadaşlar...umuyorum ki çok sabırlı olup gerektiği kadar tutabilirim bu hissemi...bu tür fırsatlar gerçekten de borsa hayatımız boyunca çok az çıkıyor karşımıza...sabır sabır sabır...
    Sevgili keko, boşver borsayı. denetlemeler ne oldu? keyfin nasıl ?
    senin memlekete geldim kabul işlerimiz vardı. son 10 sene de level atlamış buralar

2.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili keko, boşver borsayı. denetlemeler ne oldu? keyfin nasıl ?
    senin memlekete geldim kabul işlerimiz vardı. son 10 sene de level atlamış buralar
    bizim batman çok hızlı gelişiyor...çok modern bir yer...gelenler çok seviyor...

denetlemelere gelince batmanın tarihinde en yüksek puanı aldığımız söyleniyor...en yüksek puan 100 ..biz 99,56 puan almışız deniliyor..tabi bu bilgi çok özel ve bir şekilde sızdı...eğer hastanemiz 95 puan ve üzeri alırsak iki yıl denetimlerden muaf olacağız...en geç resmi olarak çarşambaya kadar açıklanacak...emeğimizin karşılığını aldık sayılır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. biraz önce 114 lerden çok sert satış ile 99,90 ları gösterdiler...=))) panik yapmayın arkadaşlar..bunlar ky yı dökme çabalarıdır...ortadaki pasta büyük..ky ya pay vermek istemiyorlar...malınızın kıymetini bilin...kimse elinizdeki elması bir cam parçasıdır diye göstermeye kalkmasın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biraz önce 114 lerden çok sert satış ile 99,90 ları gösterdiler...=))) panik yapmayın arkadaşlar..bunlar ky yı dökme çabalarıdır...ortadaki pasta büyük..ky ya pay vermek istemiyorlar...malınızın kıymetini bilin...kimse elinizdeki elması bir cam parçasıdır diye göstermeye kalkmasın..
    Birisi serbest satışa gecti bir kısmını kaptım, senin kadar olmasada elimden geldiğince desteklerim

5.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Birisi serbest satışa gecti bir kısmını kaptım, senin kadar olmasada elimden geldiğince desteklerim
    bende 7500 adet daha alacak kadar nakit vardı..ben alışa yeltendiğim anda yukarı çektiler..vereceklerini bilsem ordan da alacaktım...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bende 7500 adet daha alacak kadar nakit vardı..ben alışa yeltendiğim anda yukarı çektiler..vereceklerini bilsem ordan da alacaktım...
    Benim broker geç kalmasa iyi olacaktı neyse nasip diyelim

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bizim batman çok hızlı gelişiyor...çok modern bir yer...gelenler çok seviyor...

denetlemelere gelince batmanın tarihinde en yüksek puanı aldığımız söyleniyor...en yüksek puan 100 ..biz 99,56 puan almışız deniliyor..tabi bu bilgi çok özel ve bir şekilde sızdı...eğer hastanemiz 95 puan ve üzeri alırsak iki yıl denetimlerden muaf olacağız...en geç resmi olarak çarşambaya kadar açıklanacak...emeğimizin karşılığını aldık sayılır..
    KEKO geçmiş olsun kardeşim, bu derdinde bitti kafan daha rahat olur artık. Çok başarılı geçtiğinede sevindim. İnşaAllah 95 puan üstü alırsınız da 2 sene kafanız rahat eder.

Sayfa 252/357 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •