Sayfa 3/43 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 337 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Benim anlık portföyde 2000 lot görünüyor. Gelmiş mi demek? Tamamlandı mı? 2000 lot istemiştim.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1027 lot istemiştim hepsi gelmiş.salı mi işlem görmeye başlayacak? eskiden ne talep edersek edelim en çok 300 500 TL verirdi buna neden ne istersek verildi düşündürdü.

3.  Alıntı Originally Posted by minikyavrum57 Yazıyı Oku
    1027 lot istemiştim hepsi gelmiş.salı mi işlem görmeye başlayacak? eskiden ne talep edersek edelim en çok 300 500 TL verirdi buna neden ne istersek verildi düşündürdü.
    Demek ki yeterli talep gelmemiş.

4. son yapılan arzlarda yurt içi bireysel yatırımcılardan yeterli talep gelmemekte. Bu nedenle talep edilen lotlar geliyor.
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

5. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklamada, Şirket paylarının 31 Mayıs-1 Haziran 2021 tarihleri arasında “Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi” ile Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da gerçekleştirilen halka arzında Şirket’in çıkarılmış sermayesinin 20.010.000 TL’den 32.210.000 TL’ye artırılması nedeniyle halka arza konu edilen 12.200.000 TL nominal değerli ve ortak satışı nedeniyle halka arza konu edilen 3.300.000 TL nominal değerli paylara ilişkin olarak Borsa İstanbul tarafından paylaşılan verilere göre talep toplama sonucunda halka arz büyüklüğünün 1,8 katına denk gelen filtre edilmemiş 27.512.344 TL nominal değerli talep geldiği belirtildi.

6. Bobet de 114 milyon lot var %32 iskontolu arz oldu bugun 2. Tavanini yapti kucukler satmayinca buyukler tasidi yani iskontonun %20 sini ekledi fiyata .Bu hisse de ise bobet in 7 de 1 i kadar 15.5 milyon lot hisse var ve sig hisse...Hisseler kucuk yatirimci da eger kimse %5_10 kara satmazsa iskonto orani olan %30 u bobet gibi ustune koyar diye dusunuyorum.Celik sektoru altin caginda talep fazla izahnamede halka arz geliriyle yeni yatirim da yapagi yaziyor heryil satis hasilatini faliyet ve net karini artiran bir sirket lotu da az guclu bir spek 4_5 katina cikarabilir .Yatirim tavsiyesi degildir

7. Duzeltme bobet iskonto orani %15.8 ..Bugun 2. Tavanini yapip iskonto ustune %4 daha koydu ...Atp bilgisayar iskonto %32.4 .İlk tavanini yapti ..

8. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) 15.500.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 32.210.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 08/06/2021 tarihinden itibaren Ana Pazar'da 4,87 TL/pay baz fiyat, "BMSCH.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 500.000 TL olarak belirlenmiştir.

Sayfa 3/43 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •