Sayfa 15/43 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 337 madde; 113 - 120 arası.

Konu: BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bir kopartamadin gitti haftalar oldu

2. haftaya da kopartmaz ise ağa bizimle eğleniy manası çıkar, kopması için günlük hazır aslında..

3. Az kaldı ortaklar sıkın dişinizi...

4. slm herkese yeni zirve gelebilir mi ? acaba tabi kendimi bağlar düşüncelerim kimse bana bakarak al sat yapmasın..ytd.

5. 9.20 sonrası hareket çok daha fazla hız kazanacaktır. Dikkatli olun malınızı kaptırmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    9.20 sonrası hareket çok daha fazla hız kazanacaktır. Dikkatli olun malınızı kaptırmayın.
    9.20 verip dün krdma almıştım %7 karla verdim baktım bmsch 8.50 den 8.72 olmuş bastım 8.74 den yakaladım
    3 kere aldım sattım kazandım

7. Sahtekarlar sizi, hala milletin elindeki kağıtları almaya çalışıyorsunuz, ekibe sizden olmayan biri dahil oldu onu sıkıştırmaya çalışırken KY'ye zarar veriyorsunuz.

8. Diğer bilançoların da en az bu çeyrek gibi olması ümidiyle buradayım, olduğu takdirde 4 çeyrek sonu 18x4=72 milyon TL, anlık 286 milyon TL piyasa değeriyle 4 F/K görmesi işten değil, üstü olursa da ne ala, FAVÖK zaten içini açıyor insanın, hisse toplu gibi durmasa da buralarda bırakılmayacağını tahmin ediyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle!!!!!

Sayfa 15/43 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •