Sayfa 36/43 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon
Arama sonucu : 337 madde; 281 - 288 arası.

Konu: BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Hangi **** benim navigasyonun ayarlarını bozdu len , Bu ne biçim durak. Ne gelen var ne giden. Dağ başına durak kurmuşlar. beni buraya kadar yoranlardan intikamımı alırım elbet. Haydi canım bekleme yapma .....

Yatırım ve ulaşım tavsiyesi olamaz. Görüldüğü gibi yolda kaldık.
    IBB durak servisini arayarak neden durağa taşıt uğramadığını sordum. Bu durakta çalışan en fazla 5 taşıt olduğunu , onlarında hepsinin birden lastiğinin patladığını söylediler. Şansın böylesi dediler. Ama lastikçide grevdeymiş .... Olaylar üst üste geliyor. Haftaya 5 i birden servise girecek dediler. yahu haftaya kim kalır bu durakta dedim. Sonra çişim gelmiş uykudan uyandım. hayırdır dedim. Zaten benlik bir durum kalmadı, durağımı değiştirdim diye söylenerek tekrar uykuya daldım.

Yatırım, durak, rüya vb. tavsiyesi değildir.

2. Beni durakta ağaç eden tahtacı bugün kü hareketin için seni tebrik ederim. Kazananlara bereket olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Beni durakta ağaç eden tahtacı bugün kü hareketin için seni tebrik ederim. Kazananlara bereket olsun.
    İndiniz mi otobüsten hemen yoksa

ytd.
    Son düzenleme : Endex; 14-11-2022 saat: 19:30.

4.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    İndiniz mi otobüsten hemen yoksa

ytd.
    Zaten otobüs gelmediğinden hiç binememiştim. Ama diğer durakta beklerken göz ucuyla burayıda kontrol ediyordum. Kazananlara hayırlı olsun. Grafiğine bakınca bir güzellik daha yapacak gibi duruyor. Tahtacının keyfi bilir bu işleri...

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Zaten otobüs gelmediğinden hiç binememiştim. Ama diğer durakta beklerken göz ucuyla burayıda kontrol ediyordum. Kazananlara hayırlı olsun. Grafiğine bakınca bir güzellik daha yapacak gibi duruyor. Tahtacının keyfi bilir bu işleri...

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Keske Binmiş olsaydınız

ytd fiyat 16.25 oldu..

ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Keske Binmiş olsaydınız

ytd fiyat 16.25 oldu..

ytd
    19.30 - 19.50 arasi inerim 20.45 istasyonunu bekleyemem

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Tahtaci bu kadar acgozlu olma...bazen benim gibi gercek yatirimcida gelir, yuzbin lot aldim tahtasindan hemen asagi basiyor, saniyorki korkup satacagim, en az 2 sene tutmak icin aldim....ukrayna savasi sonrasi celik hasir lazim unutma

8. Sagolasin sen dusurdukce biz ortalama indiriyoruz

Sayfa 36/43 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •