Sayfa 1/43 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 337 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. hayırlı olsun

BMS Çelik Hasır halka arzı 31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde Borsa İstanbul'da InvestAZ Yatırım tarafından gerçekleştirilecek. Pay başına halka arz fiyatı 4,87 TL olarak belirlendi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. http://www.bmscelikhasir.com.tr/BMS_...17.05.2021.pdf adresinde yer alan izah namedeki 43. tabloda teminat/rehin/ipotek (TRİ) durumu belirtilmiş. Burası biraz sıkıntılı gibi geldi. Teknik bilgisi olan açıklayabilir mi? Şirket yaklaşık yıllık hasılat oranı kadar diğer grup şirketleri adına TRİ vermiş. Cep to cep olayına mı benziyor?

5. Bunların hepsinin aynı anda arzına kim karar veriyor.
    Bu arzlar yeni yatırımcı yeni para girişi için yapılması lazım
    ama hala anlayamadılar.
    artık ne yeni yatırımcı ne yeni para giriyor
    sadace içeride oplan para yer değiştiriyor. bunu ben
    görüyorumda şu arzların hepsine birden onay veren şahıs görmüyormu?

Ayes Çelik hasıra göre durum nedir bu şirkette

7. eşit dağıtım 1 tavanı var

Bms çelik/ mollaoğlu: Halka arz gelirinin yüzde 30'u ile banka borcunu kapatacağız - bloomberg ht

31.05.2021 14:38:12 bms çelik/ mollaoğlu: Halka arz gelirinin yüzde 30'u ile banka borcunu kapatacağız - bloomberg ht

31.05.2021 14:34:31 bms çelik/ mollaoğlu: 4 şirketimiz daha var onları da halka açmayı düşünüyoruz - bloomberg ht

Sayfa 1/43 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •