Sayfa 31/43 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 337 madde; 241 - 248 arası.

Konu: BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bugün çok kişiye verdi, sürekli aynı hareketleri küçük yatirmci inatla yiyor atlamasalar mecbur götürecekti.

2. Ana kağıtlardan petkm.garan.thyao . Tüprs birkaç sene onceki fıyatları düşünün bi .bu kağıdın performansını inceleseniz bence iyi edersiniz.

https://www.bmd.com.tr/page/rapor_de...i---1c2022.htm

3. Kagıdın durumu ,durum derken işlerinin çok yüksek rakkamlarda artış yaşaması 2 cı ceyrekte kendini gösterecek .bu fiyatların tarih olacağını düşünüyorum ytd.

4. Hissede bole yazinca tahtaci cok mutlu olur ,kendince isini ne kadar iyi yaptiginin farkina varmis olur.bunlar surundurme bezdirme ve senin malini.elinden alma senaryosudur.eger ki kafadan butun paranini bastiysan tabki zarar cok olur .hisseye guveniyorsan ,paranda varsa dustukce alacaksin,paran yoksa ye beklicen .yada kol kesecen ...

5. Kardeş 5 para etmez şirketmis kol bacak keseli çok oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Kardeş 5 para etmez şirketmis kol bacak keseli çok oldu.
    Bekleyip görecez buraya link attım yukrada BMD Kom.girin bakın emsali varsa yaşadığı artışla ilgili başka bir kağıt o zaman gel söle ne sölersen .ben hisse nin işlerine baktım bürüt satışı, kar marjı gecen yıla oranla uçmuş yok bir yüzde ben kendimce bayağı miktar.para kazanacaksan ucuz hisse alıp büyütüp satacan 80/90 lıralık hisseden lotta alamaz sın fazla ,kendini katlamasıda. Çok zordur ...

7.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    Bekleyip görecez buraya link attım yukrada BMD Kom.girin bakın emsali varsa yaşadığı artışla ilgili başka bir kağıt o zaman gel söle ne sölersen .ben hisse nin işlerine baktım bürüt satışı, kar marjı gecen yıla oranla uçmuş yok bir yüzde ben kendimce bayağı miktar.para kazanacaksan ucuz hisse alıp büyütüp satacan 80/90 lıralık hisseden lotta alamaz sın fazla ,kendini katlamasıda. Çok zordur ...
    Demir çelik sektörüne yatırım yapan büyük bir yatirimcisin Ereğli fk/pdd bmsch fk/pdd aynı.Eregli alıp keyfine bakarsın değil mi fiyatlamadiktan sonra boş yani o bilanço

Sayfa 31/43 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •