Sayfa 41/43 İlkİlk ... 313940414243 SonSon
Arama sonucu : 337 madde; 321 - 328 arası.

Konu: BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Haftalıklardakı olası düzeltme ile daha da güzelleşmesi söz konusu olabilir ama günlükler benim düzeltmeye ihtiyacım yok diyor.. bence büyük sözü dinlemeli.. adam olacak çocuk 17.24 ve üzeri ... malsız çulsuz, izlemede..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. D. DİĞER BAŞVURU SONUÇLARI
    1. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret AŞâ€™de (Şirket) Ali ZONTUR ile Mustafa ZONTUR’a ayrı ayrı ait 650.000 TL nominal
    değerli A grubu oyda imtiyazlı paylar ile yine aynı kişilere ayrı ayrı ait 3.720.000 TL nominal değerli B grubu imtiyazsız paylar
    olmak üzere toplam 8.740.000 TL nominal değerli payın Ahmet Rauf MOLLAOĞLU tarafından devralınması sonucunda Şirket’in
    yönetim kontrolüne sahip olan Ahmet Rauf MOLLAOĞLU tarafından Şirket’in diğer ortaklarına ait B grubu payları satın almak
    üzere, 1 TL nominal değerli Şirket payı için 15,02 TL üzerinden zorunlu pay alım teklifinde bulunulması amacıyla hazırlanan pay
    alım teklifi bilgi formuna Kurulumuzca onay verilmesine ilişkin başvurunun olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

https://spk.gov.tr/data/64fa268e8f95...07/53-2023.pdf

3. Bu hisseye bir daha yatırım yapmam,yaptırmak.Ne kağıtmış be,resmen satan kurtuluyor....

3-5 gündür hareketli, çok dinlenmişti!

5. 5 kişiye ceza verdi SPK ,bundan sonra yolu açık olsun.......

6. Bu hafta bmstle tavanı ile sevindim
    Simdi bmsch de sıra

7. Sevinmeye devam

Sayfa 41/43 İlkİlk ... 313940414243 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •