Sayfa 37/43 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon
Arama sonucu : 337 madde; 289 - 296 arası.

Konu: BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Tahtaci acgozluluk, milleti kandirma derdinde yasadigin stres doner seni vurur, hizla yaslanirsin, aynaya bak ne dedigimi anlarsin, gercek yatirimci malini alir, ve yatirimlarin netice vermesini bekler, o gune kadar toplamaya devam....istersen hergun asagi ver....

2.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Tahtaci acgozluluk, milleti kandirma derdinde yasadigin stres doner seni vurur, hizla yaslanirsin, aynaya bak ne dedigimi anlarsin, gercek yatirimci malini alir, ve yatirimlarin netice vermesini bekler, o gune kadar toplamaya devam....istersen hergun asagi ver....
    Burda bekliyor satarmiyiz acaba diye....once bir yatirimlarin tamamlansin, avrupa satislarini iyice bir gorelim en az 2024 e kadar burdayiz tahtaci, bosuna bekleme

3. 2023 de celik hasira bayagi bir talep olmasini bekliyorum, ukrayna savasindan sonra en gerekli olan seylerden biri, o kadar kopruler yollar hep celik hasir gerekli...

4. Ölü toprağı serilmiş yarın ziyaret edeyim

5. İyiki ziyaret etmiş im tavan yaşadım
    Beklentiye girdim

6. hasır çelik olası bir yenı yapı yonetmelıgınde en ragbet gorecek işlerden olacak.

7. 387 milyon hasılat satışların maliyeti 364 milyon +yönetim pazarlama gideri derken 3,7 milyon kar geçen yıl 17.5 milyon kar kısaca 3 aylık dönemde sadece normal 1 daire alacak kadar kar etmiş koskoca şirket ,devletin tüm kalemlerini incelemesi lazım bence ,bms tel bunun direk 2 katı fiyatlanıyordu şimdi 5 katı neden ayrı ayrı arz ettiniz kapatın bmsch bileşik metal olarak devam edin bence NORMAL ANKARA DA BİR CAFE YANİ ÇAY KAHVE PASTA SATAN YER BUNDAN DA FAZLA KAR EDİYOR

Sayfa 37/43 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •