Sayfa 32/43 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 337 madde; 249 - 256 arası.

Konu: BMSCH - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Dökülen döküldü

Biz hala buradayız kağıda guveniyoruz
    Ne dediysek o %40 a yakın yaptı massallah bugünde tavan şimdi olumsuzluk pompalayanlar kayboldular 3 gün sonra geri gelirler Ayhan gibiler alırlar kağıdı 15 den bu yükselmiyor diye ağlarlar

Şimdi satacagimiz yer önemli bunu nasıl hesaplıyoruz bekleme süresi dolar bazlı ne olmuş aldığımız günkü dolar şimdiki dolar en az dolar bazlı %25 30 bana 14 16 arası yeter 2.5 ayda daha ne olsun

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Ne dediysek o %40 a yakın yaptı massallah bugünde tavan şimdi olumsuzluk pompalayanlar kayboldular 3 gün sonra geri gelirler Ayhan gibiler alırlar kağıdı 15 den bu yükselmiyor diye ağlarlar

Şimdi satacagimiz yer önemli bunu nasıl hesaplıyoruz bekleme süresi dolar bazlı ne olmuş aldığımız günkü dolar şimdiki dolar en az dolar bazlı %25 30 bana 14 16 arası yeter 2.5 ayda daha ne olsun
    14-16 olacağına inanıyor musun 😀

Evet kalkış yeri artı %50

En az 5 aydır topladıklarını nerede dağıtacak bence 20 üzeri bile atabilir sermaye düşük bana yeter orasi

5. 2Ç2022 bilanço gelene kadar yükselişin sürmesini bekliyorum. Umuyorum bu sürede 17 liranın üstüne atacak. Orta vadede ise 35 TL civarı görünüyor.

Lakin kesinlikle YTD.

6. Ereğli yılların şirketi .bmsch.daha çocuk şirkete inanmak önemli .birde sabır ..

7. Daha güzel günler görmemiz dileğiyle hepinizin bayramı kutlarım.

8. Tokat yemiş yine yatırımcısı ne 14 u ne 16si

Sayfa 32/43 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •