Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 78 madde; 9 - 16 arası.

Konu: OYYAT - Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

1. Aydem ve gwinde yediğim dayaktan sonra halka arzlar şu sıralar bana uzak.

İzahnameyi okuyup yorumlayacak bir cengaver aranıyor.

3. Hissenin fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaslar? Pd/dd ve f/k oranı kaç?

Oyak yatırım/ünal: Halka arzdan gelecek yatırımları dijitale yönelteceğiz- bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: Halka arzdan gelecek yatırımları dijitale yönelteceğiz- bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: Yüksek nakit yaratma kapasitemiz var - bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: önümüzdeki yıllarda düzenli şekilde temettü verebileceğimizi düşünüyoruz- bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: Halka arz gelirlerinin bir kısmı şirkete girecek- bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: Makul bir fiyatla halka açıldığımızı düşünüyoruz- bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: özkaynak karlılığımız çok yüksek % 50'lerin üzerinde - bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: Portföy yönetiminde hızlı bir büyüme gerçekleştirdik- bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: Aracılık faaliyetlerinde hızlı büyüme devam ediyor - bloomberg ht

oyak yatırım/ünal: Olumlu bir halka arz sürecini tamamlayacağız - bloomberg ht

03.06.2021 16:25:46 oyak yatırım/ünal: Halka arzda süreç gayet iyi gidiyor - bloomberg ht

Bilançosu gayet iyi olan bir şirket ve karlılığı da sürekli artıyor . İyi bir talebin geldiğini de duydum, şahsen başvuru yaptım.

6. Arkadaşlar dağıtım oransal mı eşit dağıtım mı olacak son halka tarzlarda 45 -50 bin yatırımcı talep de bulundu diye hatırlıyorum nasıl olur acaba ?

YTD

Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dağıtım oransal mı eşit dağıtım mı olacak son halka tarzlarda 45 -50 bin yatırımcı talep de bulundu diye hatırlıyorum nasıl olur acaba ?

YTD
    Bireysele eşit dağıtım olacak. Son halka arz ünlü oldu ki sektördeki rakiplerinden biridir . 22bin bireysel başvuru oldu , buna da 30 binler civarında başvuru olması bekleniyordu 2 gün itibariyle de taleplerin tatminkar olduğunu duydum.

8. Yapmayın arkadaşlar ,5 TL lik kağıdı 18 den satacaklar .Ha açıldıktan sonra tavan olur bilemem ama ederi 18 TL değil, zaten son yapılan halka arzların hiç biri eder fiyattan yapılmıyor......... Bulduk keriz yatırımcıyı düdükleyelim derdindeler........

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •