Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
Arama sonucu : 78 madde; 65 - 72 arası.

Konu: OYYAT - Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

1. Maşallah bilanço bana göre güzel gelmiş. Sayın alikkkk sizin fikriniz nedir? Beklemeye devam mı? Ne zaman hareket yapar? Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar...

2.  Alıntı Originally Posted by Az Kaldı Yazıyı Oku
    Maşallah bilanço bana göre güzel gelmiş. Sayın alikkkk sizin fikriniz nedir? Beklemeye devam mı? Ne zaman hareket yapar? Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar...
    Benim beklentimden toplamda aşağıda kaldı sayın az kaldı. Portföy gelirini daha yüksek bekliyordum ancak sanırım eregl ve hektas gibi kendi grup şirketlerinde ise portföy ağırlığı o nedenle oradan çok zıplama gelmemiş olabilir. Ancak pozitif olarak net kar buna rağmen çok iyi geldi ve bilanço baskısı satışla 65-47 karşılandı bence. Sektör ortalamasının biraz üstünde fiyatlamada ancak eskisi gibi çok fark yok sadece. Özetle olumsuz olarak 30 Eylül kapanisa göre daha geride olabilir portföy durumu,olumlu olarak bunu negatif ayrisarak fiyatladi diyebilirim.

3. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Kafamızdaki fiyat 70 tl bakalım ne zaman görür. Ara sıra bilgilendirirseniz seviniriz. Saygı ile...

4. Ne yapmaya çalışıyor anlamadım? Daha ne kadar düşecek?

5.  Alıntı Originally Posted by Az Kaldı Yazıyı Oku
    Ne yapmaya çalışıyor anlamadım? Daha ne kadar düşecek?
    Hocam ak üstünden 100k lot civarı satışlar oluyor hemen her seans o anlarda yüzde 3 civarı gevsiyor sonrası piyasanın nabzına göre değişiyor sonuç zaten aracı kurumlar beklenti bitti dönemi oldu biraz da. Ak üstünden satanin satış baskısı bitmeden pozitif olmak zor tahta çok sığ olduğu için bu satışa dayanamıyor 65 den başlayan düşüş 45 üstünde tutunuyor şimdilik

6. Satisin ne zaman biteceğini bilmek zor satarsın o gün baskı bitmiş olur yönünü düzeltir ben sadece kısa vadeli baskının nedenini söylemek istedim

7. Anladım üstat. Bilgilendirme için teşekkürler. Çaresizce beklemeye devam. Sevgi ve saygı ile.
    İyi Hafta sonları...

8. Günaydın. Umarım Ak satışını bitirmiştir. Sabreden derviş açlıktan gebermiş mi yoksa muradına ermiş mi öğrenme zamanının geldiğini iyice merak etmeye başladım. Saygı ile iyi haftalar...

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •