Sayfa 13/20 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 159 madde; 97 - 104 arası.

Konu: BASGZ Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu hisseyle ilgili en büyük belirsizlik ,patronun önümüzdeki hafta hisse satışına devam edip etmeyeceği
    satış yapmasa bile eski seviyelerini bulması imkansız gibi 45 milyon lot sattı
    birileri 45 milyon lot alacak ki eski seviyelerine yaklaşacak o da olmayacak iş
    halka açıklık oranı %3.5 lardan % 10 lara yükseldi ama yine de çok düşük
    Netice de bu hissenin speği patron ,tavrına göre yön aşağı mı yukarı mı şekillenecek

2. 13.96 tabanı görünce kısa hesaplarla aldığım hisse üstüne iki taban daha yiyince maalesef benim için evdeki hesap çarşıya uymadı formasyonu verdi.
    Geçen bu sürede beni tatmin edecek umut ışığını da göremeyince ister istemez ayrılık zili benim için çaldı.
    Kısacası ava giderken avlandım.

Netice itibari ile aranızdan ayrılmış bulunuyorum. Kalan arkadaşlara bol kazançlar dilerim.

Hoşça kalın.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

Ozellestirme usd ye gore yapıldı bugun yapılsa bu piyasa degeri olamaz fakat yatırımcıyı kilitledi far tutulmus tavsan misali YTD

4. Bu sanırım Rusya ile yapılacak yeni gaz anlaşmasını bekliyor ,Dünya gazetesindeki habere göre Botaşın vergisini de sıfırlamışlar

5. Kimseler yazmıyor pek…Ocak ayında kar payı avansımı verecek acaba…doğalgaza %25 zam gelmesi şirketi olumlu etkileyecek yanılmıyorum degil mi

6. Her ne kadar yıldız pazarda ve BİST 50 ye alınmış olsa da tam bir spek hissesi .Çünkü halka açıklık oranı %10 ve bu oran da patronun 42 milyon lot satışıyla oluşabildi .tabi şişirme 34 liraya giden hisse 11 lere geldi

dolaşımdaki lot sayısı çok az ..dolayısıyla spek istediği zaman taban yapar ,isterse tavan ,ancak küçük yatırımcının çok fazla olması sebebiyle tavan yapacağına hiç ihtimal vermem
    Borsanın tüm acımasızlığı bir hisse de zararda olan çoksa dökmeden gitmemesidir
    peki gitmezse bu aracı kurumlar nasıl kazanacak denilebilir ,onlar gün içi al satla maliyetlerini düşürür .

Böyle düşünüyorum belki de yanlıştır .YTD

7. Credit deli gibi alıyor ,temettü için mi geldi nedir derdi

8. kalanlara bol kazançlar dilerim ,bu gün tavandan almak zorunda kalanlar muhtemelen yarın hisseyi yukarı sürmek isteyecektir
    haftaya temettüsü de var ama fazla zorlamamak gerekir ,tavan olmaz derken şaşırttı ,onun için sattım

Sayfa 13/20 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •