Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 159 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BASGZ Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Hani ayın 10 unda başlayacaktı
    Bugün başlaması gerekiyordu. KAP açıklaması var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Basgz sayın yönetici !
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. kim kaldırdı bu hisseyi
    takas var mı

4.  Alıntı Originally Posted by as1 Yazıyı Oku
    Az bir miktarla takibe alalım bakalım demiştim ancak sıkıntılı fiyata dikkat! olması gereken fiyatlama hesabını yaptım sonuç olarak;
    Öz sermayesi, Ödenmiş Sermayesi, Dönem Net Karı ve Gösterge faizi dikkate alındığında olması gereken net fiyat 4.474 TL çıkıyor. Halka arz iskonto oranını olan 23.65% oranını da fiyattan düşersek olması gereken fiyat <<<<<< 3.416 TL >>>>>> olmalı. Peki bu 9.72 nedir tam 2.85 katı fazla bu fiyat çok fazla azda olsa alım işlemimi ipal ettim ama takipteyim.
    eskiden halka arz olan şirketler ucuz çıkardı ve tavanları bol olurdu bir yılda yaklaşık iki üç kat hisse katlardı...şimdilerde halka arz olunca zaten pahalı çıkıyor ve bir zaman sonra hisse halka arzın da altına iniyor...görelim bakalım bu neler yapacak...halka arzdan biraz almıştım..iyi kar görünce verdim bir günde bereket versin...endeks bir düzeltme yaparsa bunun halka arz fiyatının altına inebilir olma ihtimali olabilir diye düşünüyorum...uzun vade düşünenler için sıkıntı yok üç beş yıl beklemeye değebilir..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    kim kaldırdı bu hisseyi
    takas var mı
    BASGZ günlük

6. 9,72'den alıcı çıkmadı. Malın yüzde sekseni Torunlar çalışanları ve Torunlar Ticaret'te kaldı. 10,35 sattım. Tavan gördü ve geri çekildi. Malı dağıtmak için yükseltebileceklerini düşünüyorum.

7. Bu büyüklükte bi kagıt tavan tavan gitmez en fazla bir tavan yapar

8. En iyi ihtimalle eksi 10 yapar 5 liradan belki alırım

Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •