Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920
Arama sonucu : 160 madde; 153 - 160 arası.

Konu: BASGZ Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ahlatçı gazın piyasa değeri başkentinkinin 3 katı olmuş tehhhhhh

2. Yaz ortasında Kış uykusuna yatmış. Bütün şirketler borsada enflasyonu üstüne koydu. 40-50 Tl olnası gerekiiyor. Sanırım s doğal gaz zammını ve kışı bekliyor.

3. Her 3 ayda bir borsaya çıkışa açıldığı günden buyana Değerlendirme Raporunu haber olarak paylaşıyorlar. SERMAYE MALİYETİ 2021 - 2026 değerlemelerinde her yıllın enflasyon maliyetleri 6 yıl boyunca Enflasyon %16,50 - % 12,30 - % 9,20 - % 8,20 - % 7,70 - % 7,50
    Hesaplamalar bu şekilde kanmayın her 3 ayda bir kağıda bu şekilde baskı uyguluyorlar anlayacağınız. keriz silkeleme. Kağıdın fiyatı çok ucuz. 17-18 civarı benim hesabıma göre alım için fırsat .

Al sat Tavsiyesi değildir. Sadece benim görüşlerimdir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kağıt'a,21.18 TL Tavan gösterip,20.00 TL den Kapattılar...
    Ne yaptıklarını bir türlü anlamadım..
    Forum sayfasında ise kimseler yok..
    Yarın,Gaz borusunu ne tarafa çevirecekler bakalım..!...:-))

5. Yok mu bunun yazanı çizeni , önümüz kış ne yapiyor bu adamlar ??

6. Buralar dutluk olmuş.

7. Basgz Ocak 2023 de 1 dolardan pahalıydı. Ocak 2024 de dolar yaklaşık 30 olurken, Basgz da 5 ocak kapanış fiyatına göre 17,88 TL. Son bir yılda dolardan 12 lira fark yedi. Dolar lehine makas daha da açılacak mı , yoksa Basgz farkı kapatabilecek mi zaman gösterecek. İzleyip göreceğiz artık.

8. ahlatçı gaz piyasa değeri 1 milyar usd, baskent gaz piyasa değeri 430 milyon usd bugün itibariyle. Satış hacmi olarak bakıldığında baskent gaz türkiye genelinde 3. sırada, ahlatçı gaz ise 4. sırada. Ahlatçı gazın geri alım programı mevcut. Baskent gaz'ın fiyat olarak bu iskontosu ilginç bir durum oluşturuyor. Ya ahlatçı gaz pahalı, ya da baskent gaz ucuz.

Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •