Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 193 madde; 97 - 104 arası.

Konu: UNLU - Ünlü Yatırım Holding A.Ş.

1. Sayın Nedensiz; bilginiz yoksa lütfen bu şekilde yazmayın. Yeni borsacı arkadaşlara bir şey diyemem ama bedelli sermaye artırımı genel olarak iyi anlamda değerlendirilmez. O sebeple akıllarda soru işareti bırakırsınız. Tahtada şunu görüyorum, Ünlü'nün kendisi hakikaten .... ( ben edebimden yazmıyorum) mış. Geneli kendi hesapları ama büyük oyun oynuyorlar, dansözden beter.
     Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Olabilir mi dedim gerek yokmuş iyi haber neden hisseden çıkmanı isteyeyim milyon lotlar var hepimize yeter
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haklısınız uyarı için tşk ederim

3. parayı cripto paradan çektik borsaya girdik ALLAHım ne kadat pişmanım bu kansızlar 2 liranın hesabını yapıyor

4. patronun malı biter mi bizle oyun oynuyor ciddiyet yok sonrada gelmiş ben banka kurcam al bi tarafına sok benim gibi mal girer sözüm kendime kurumsal girmez

5. 2 ay sonra banka kurma onayı gelirse hisse 2 li rakamlara ulaşır.demedi deme ibraaaam. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mustafabozkurt Yazıyı Oku
    Sevgili 2020; bu bedelli hikayesini çıkaranlar, hisseden çıkmamızı istyenler olabilir. Benim 3 yıl vaktim var. Bakalım el mi yaman bey mi yaman. Bir kaç daha farklı hissedeyim, yakında %100 burada olacağım. Kimseye Yatırım Tavsiyesi Değildir.

bedelliye spk müsade etmez.bu nereden çıktı şimdi.bedelli yapacak olsaydı halka arzdan önce yapardı.saçmalık bu

7. Son zamanlarda devamlı ünlü'nün kendisi satıyor. Bakalım miras yedi gibi daha ne kadar devam edecek. Utanmadan başka hisseler hakkında yorum yapıyorlar. Ulan bir dakika siz kimsiniz diye de pek bulaşan yok gibi. Tamamen ciddiyetsiz ve lakayt bir aracı kurum olarak görüyorum. YTD.
     Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    patronun malı biter mi bizle oyun oynuyor ciddiyet yok sonrada gelmiş ben banka kurcam al bi tarafına sok benim gibi mal girer sözüm kendime kurumsal girmez

8. Ne baskıların be kardeşim

Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •