Special Days Image
Sayfa 14/24 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 105 - 112 arası.

Konu: UNLU - Ünlü Yatırım Holding A.Ş.

1. Çok yazdım, çok söyledim. Gerçekten bıktırdın yatırımcılarını. Al satçılar mutlaka seviniyordur. Sen aşağıya sürdükçe yeni alıcılar gelmeye devam edecek. Bizlerde bir miktar trade ederek mutlu olmaya başladık. Aylarca boşuna beklemişim. Bakalım kim daha yaman çıkacak. Bir gün sana hakkımı helal etmeden çekip gideceğim. Zamanını sadece sen biliyorsun sanırım ünlü yatırım. Bize beklemek kalmış aylarca, yıllarca... Ytd.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Son zamanlarda ünlü yatırım kendi hissesini satıp başka hisselere yatırım yapıyor. Kendisinin bile vazgeçtiği bir şirket olmuş galiba. Millete yukarıdan kitlediler malı, onun parasıyla başka hisselere gidiyorlar. Bir de utanmadan, sıkılmadan başka hisseler hakkında yorum yapıyorlar, fiyat veriyorlar. Bunlar kendi çalışanlarına %2'sini verdiler diye biliyorum, acaba trade ederek arada zararı çıkardılar mı? Biz halen çıkaramadık dandirik hisseden girenleri...ytd.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    2 ay sonra banka kurma onayı gelirse hisse 2 li rakamlara ulaşır.demedi deme ibraaaam. ytd
    Inveo nün ki 1 yılda gelmiş hacı abe

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Keza borsada olmasa da Doğan Yatırım Bankası onayı da bir seneye yakın sürdü .

SM-T290 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ralyh den sonra sıranın sana gelmiş olması lazım.

6. diğer yatırım holdinglere göre bunun PD/DD çok düşük kaldı

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Mahmut agam kıralım bugun 5.74 Yakışmıyor şanına.Kutman gibi anılmak istemezsin

Sayfa 14/24 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •