Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 17 - 24 arası.

Konu: UNLU - Ünlü Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Buna spk nasıl izin verir. Bu adamlar kaçtan aldılarki 6.20 lerde satabiliyorlar.. Bu nasıl tezgahtır..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    20 yıl önceki halka arz fiyatında olan gani gani şirket var Bist'te...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Zerre kadar acımıyorum,üzülmüyorum bu kadar örnek var iken hala halka ırzlara katılıp hayal kırıklığı yaşayanlara,kendini kanıtlamış bu kadar değerli şirketler yerlerde sürünürken artık halka ırzlardan uzak durmak lazım.Uyanık patronların kredi çekip borç kapatacaklarına,yatırım yapacaklarına beleş para bulma yeri oldu borsa,eee bunlarada çanak tutan bir spk da var ülkemizde..Daha ne olsun..

3. Ünlü Yatırım Holding, yatırım bankası kuruluşuna ilişkin PwC Yönetim Danışmanlığı'nı yetkilendirdi

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz 17.06.2021 tarihli yönetim kurulu toplantısında, 27.05.2021 tarihli özel durum açıklamamız kapsamında, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 27.05.2021 tarihinde onaylanan İzahname ile kamuya açıklandığı üzere, bir "Yatırım Bankası" kurulmasına ilişkin olarak; gerekli her türlü fizibilite çalışmalarının yapılması ve bu kapsamda resmi ve özel kurum ve kuruluşlar nezdindeki gerekli her türlü iş ve işlemin gerçekleştirilmesi için "PwC Yönetim Danışmanlığı A.Ş."'nin bir danışmanlık sözleşmesi akdedilmek suretiyle yetkilendirilmesine karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/942965

4. Ederi en fazla 3 lira olan bi şirketi 7 liradan halka arz etmişler

5. Bedelli yapıp 7 den sattıklarını 1 liradan alacak

6. Borsa resmen soygun yerine döndü.patronlar, milletin donuna kadar nasıl alırızın peşine düşmüşler

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Borsa resmen soygun yerine döndü.patronlar, milletin donuna kadar nasıl alırızın peşine düşmüşler

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi de devlet niye izin veriyor? Sizde izan yok mu bu fiyat ne demiyor? İzin veren spk. Böyle saçmalık mı olur. 6.9 dan arz et, paso aşağı paso aşağı. Kokuşmuş adi bi düzen, tüm aracı kurumlar yok ina yok o bu diyerek ağız birliği etmişcesine de olur verdiler.milletin anasını ağlattılar. Sermaye 175 milyon çeyreklik kar 11 milyon.

8. Adamlar hissesini alana resmen tecavüz ediyor başka izahatı yok bunun

Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •