Sayfa 23/24 İlkİlk ... 1321222324 SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 177 - 184 arası.

Konu: UNLU - Ünlü Yatırım Holding A.Ş.

1. Yeniz zirve, yeni umutlar...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. Epey gidecek görünüyordur

3. Kısmet. Bekleyip, göreceğiz...

bofaya mal aldırıyorlar beleşten ohh. 150 bin topladı diplerden.

5. Ben dün malı kaptırdım. Geri alamadan fırladı bir anda. Kısmet değilmiş. Elinde olanlara sabırlı olmalarını tavsiye ediyorum...

6. Yatırım Bankası başvurusu Gedık/Inveo dan önceydi.Süreci takip eden ..bilgisi olan paylaşım yaparsa sevinirim.Yıllık getirideHalka arz %270 ortalama yapmış...Ya unutuldu..Yada unutturuldu.Hayırlara vesile.

Banka basvurusu ilk yapıldıgında kabul edilse 300 milyon sermaye olacaktı sonra bbdk 500 olacak dedi yatırım bankaları icin.
    Bu 2022 icindi su an bilemedim minimum sermaye tutarını 2023 icin arttırırlar mı yeniden degerleme oranında o zaman piyasa degeri kadar sermaye mi olacak .?

8. halka arzı yapan kurum haricin de hiçbir kurumun öneri tavsiyesi ile araştırma kapsamına almamış olması durumu özetliyor.

yatırımcı patlaması yapılan dönem de fon büyüklüğü rakamına baktım da hedeflerden çok uzak,
    index den bağımsız x3 yaparsa arz edildiği günkü index seviyesine gelebilecek hisse,acaip bir guru vermiş olmalı şirket sahibine..
    tek lotum yok ..
    zarar da etmedim ama bu kadar kötü performansın dile getirilse iyi olur diye düşünüyorum

Sayfa 23/24 İlkİlk ... 1321222324 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •