Sayfa 11/24 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 81 - 88 arası.

Konu: UNLU - Ünlü Yatırım Holding A.Ş.

1. 18.06.2021 tarihli özel durum açıklamamıza ilişkin olarak; Şirketimiz müteakip çalışmaları neticesinde, Şirketimizin 20.09.2021 tarihli yönetim kurulu kararı çerçevesinde, 299.999.996 TL tutarında sermayesine %99,9996 oranında iştirak edeceğimiz 300.000.000 TL sermayeli Yatırım Bankası kurulması için gerekli izinlerin alınması amacıyla 20.09.2021 (bugün) Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na başvurulmuştur.

Özel durum açıklaması geldi. Bakalım bundan sonraki yönü ne olacak? Umarım bundan sonra hayır dualarını alır! Bu arada yeni "Yatırım Bankamız" hayırlı olsun, Vatanımıza ve Milletimize.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hisse tavan yapmak istedikçe aracı kurumlardan olan ünlü gitmesin diye habire baskı yaptı! Bir film var ama çözemedim. Yay çok gerilmeye başladı. Yarın çok önemli. İnşallah gelecek güzel günlerin başlangıcı bugün olmuş olsun. YTD.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Erken çıkmışım.

piyasa fiyatinin daha istenilen seviyenin cok altinda diye dusunuyorum

daha 1 hafta once 4.85 iken bu analizi yapmistik.

yatirim bankaciligi haberi geldi , bu surecin kabataslak 6 ay surecegini tahmin ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu sırket bu fiyatlar ile bir cevher gibi duruyor. biraz pozisyon bakiyorum

hakli tepkimizi duydular sanirim unlu menkul 2 gunde 160 bin lot hisse senedi aldi.

gercekten halka arzda yapilanlar buyuk ayip

ozellikle yatirim bankaciligi tarafinda atilan adimlari gormek lazim. bu konuda bir calisma yapiyorlardi gerci.

orada bir gelisme olursa burasi kopar gider.

yatirim bankaciligi konusu burada yep yeni bir hikaye olusturur. (inveo ve hedef ornegi gibi)

"bir yatırım tavsiyesi değildir"
    "yatırım tavsiyesi değildir"

5. Yatırım bankacılığı haberi geldi de adamlar zaten halka arz olunacağı zaman bunu beyan etmişti.

6. yatırım bankası kurulunca hisse tahmin edilmeyen yerlere gidebilir.gedik de banka kurdu hissesi 30 dan 200 lere gitti.önemli olan müsadenin ne zaman verieceği.artık 1 lot satmam isterse 30 olsun.ytd.

7. Bankayı kurarken parayı bizden istemesinler

8. Bedelli gibi bir şeyler yapmasınlar

Sayfa 11/24 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •