Sayfa 12/81 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 89 - 96 arası.

Konu: XU030_endeksi

xu030__ aşa tükürsen bıyık, yukarı tükürsen sakal.. endeksin bıyıklar aşağıdan çıkmaya başladıda...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

BTCUSD__ nasıl olsa biri gelir bitcoin kodu o değil, gözün sağırmı diye söyler üç gündür 25.824 destek hala kırılmadan yukarı aşağı oynuyorlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ endeksin satıcılı açtıktan sonra tekrar alıma geçmesini inandırıcı bulmuyorum. çünkü daha çok alıma, ordan satışa geçer diye düşünüyorum. tahteravalli yani.. sonucu bugün belli olacak bir piyasa olacağını düşünmüyorum

xu030__ 1550.08 artık burasını direnç olarak görmeliyiz. üzerine atıp tutunmaya başladığında biraz rahatlayabiliriz. bol şanslar

xu030__ zararın neresinden dönülürse kardır derler. ben satışların dahada derinleşeceğini düşünüyorum

6. Bendeki 45 dakikalık GRAFİĞE göre endişe edecek bir durumun olmadığını 1468 de al devam ettiği yönünde

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bendeki 45 dakikalık GRAFİĞE göre endişe edecek bir durumun olmadığını 1468 de al devam ettiği yönünde

doğrudur olabilir ama ben düşüncemi yazdım. artık yorum üstüne yorum olmaz

mehmet kardeşim. (ROSENSE)

seans içinde yorum üstüne yorum yapmanın sanki bişeyleri isbat etmek ister gibi bi görüntü vereceğini düşündüğüm için uygun görmemiştim. şimdi cevaplayım istedim. ben 30 endeksi satışlar derinleşecek dediğimde -1.03 iken -1.45 e kadar yükseldi. tabii bunu takip eden görebilir.. bu arada sende tabiki güzel yerden yakalayıp isabetli bir öngörüde bulundun bravo ama, sanki armut düş ağzıma düş gibi oldu.. şaka şaka alınma.. biz eski arkadaşız. dikkat edersen mesajlarımız arasında bir saat zaman farkı var. bir al satcı için bu çok uzun bir süre.. selamlar

Sayfa 12/81 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •