Sayfa 2/81 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 9 - 16 arası.

Konu: XU030_endeksi

borsa_ okulu olmayan, hocası olmayan, standart kuralı olmayan bir oyunu, acemisi ustası kim varsa ne kadarını anlıyorsa o kadarını yazar ve herkes kendisini anlatır. onun için kim ne anlatırsa anlatsın kendi hikayesini anlatır, gidip geldiği yolu tarif eder. bu oyuna ayıracak çokca zamanı olan herkes kendisine bir güzergah belirleyebilir. neyse.. biraz dinledimde herkeste bir benlik duygusu... piyasamı? bana göre sıkıntı yok. ama biraz nazlanıyor. belkide gösterek almak istememesinden dolayı olabilir. biliyosunuz pala dayı avcıdır. adamı yatakta kıçında pireler uçuşurken vurur...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Yahu anladık kredi paketi ile kamu bankalarından krediyi alan gidip özel bankalara olan borçlarını kapatacak. Bu bir nebze olsun özel banka hisselerini yukarı çeker...

Nitekim bu oldu da... Ya kamu bankaları nire gidiyor...

Özel bankalar kısmen rahatladı diyelim. Bireysel batıklar ne olacak?

TTKOM imtiyaz süresi bitiyor...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

3. Diğer tarafta çok fazla siyaset ve seçim konuşuluyor. Bundan sonra buradayız Sn. Karar anı. Tşk. Ederiz. Hayırlı olsun...

Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Diğer tarafta çok fazla siyaset ve seçim konuşuluyor. Bundan sonra buradayız Sn. Karar anı. Tşk. Ederiz. Hayırlı olsun...

teşekkür ederim sağolun. aklımın erdiğince eğrisiyle doğrusuyla xu030 endeksini değerlendirerek yazmaya devam edeceğim. mantığım 30 endeksi yürüdüğünde veya geri döndüğünde piyasayıda peşinden sürükler diye düşündüm.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5. Herkese günaydın.
    İlginç bir gün olacak.
    Dün gece 8.78 i gören USD şu anda 8.64 görünüyor. Gece boyu 8.63 8.65 seviyelerinde kalmış...

Açılışı acemiler, kapanışı ustalar yaparmış ama acemilere kaldıysa k yandık.

Stop loss ları düşünek ustalar destek atar inşallah...

Terste ve Kredi de olan arkadaşlar aceleye gerek var mı?

Piyasanın gazını 1 saatte alırlar...

xu030__ bana göre çok dipte açtığı için tewpkiye oynanabilir. (LONG)

xu030_ sabahtan aldığımız darbe ile kalırız ve seansı yukarı aşağı oynayarak geçirirler. trade günü bana göre.

oyun anlayışımz bir birine hiçbenzemediği için destek direnç veremiyorum. çünkü takibimde değil. var takibimde olanda size yaramaz. bu neymiş denileceğini biliyorum çünkü zaten sayfayı açarken başlıkta alımlar güçlenir diye düşünüyorum, satışlar derinleşir, derim diye yazmıştım. neyse.. bugün günümüz tahteravalli ile geçer diye düşünüyorum. ne güzel eğlenmiş oluruz işte.. bol şanslar

Sayfa 2/81 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •