Sayfa 26/81 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 201 - 208 arası.

Konu: XU030_endeksi

xu030__ benim gözlüğün arkasından p.tesi yatay denilebilecek eksi açabilir diye gözüküyor. çünkü sabahtan gösterek sert satış verip kaçırmak istemezler. zaten ilk desteğide çok yakın olduğu için açılış ile birlikte ürkütmek istemezler diye düşünüyorum. seansı görmeden olumlu olur, olumsuz olur, gibi öngörüde bulunmak ise tahminden öteye gitmez. ben sadece korkulu bir açılış olmayacağını cızıttırayım istedim. bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ bana hiç inandırıcı gelmeyen artı bir açılış olduğunu düşünüyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ desteğide koyalımda olurya asansör bir piyasada olabilir.. 1449.14 bol şanslar

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    GARAN__ eğer piyasayı buna göre değerlendirmiş olsaydık helvayı yemiştik. yine kafasına göre takılıyor. ben bir daha hatırlatayım. 8.43 bu rakam çok önemli kırması durumunda piyasayıda peşinden sürükleyebilir. önümüzde günlerde yani. bugün ıslayan kazıyan yok
    GARAN böyle işte... gerçi allı evlendi, güllü gelin oldu, ama olmamalıydı. çünkü bu rakamı ısrarla kaç kez yazdım bilmiyorum. şimdi ise laf olsun diye işte...

xu030__ aslında açılışı görmeden paçayı sıvayan birisi değilimde, adettendir diye cızıttırayım dedim. endeks satıcılı kapattı. görüntüye göre sıkıntılı bir durum bu.. ama sabah açılış ile birlikte satışa girişirlermi? ben tahmin etmiyorum. sonrası ise pala dayının vicdanına kalmış bir şey. bellimi olur bakarsınız yarın yukarı doğru yellendireyim diyebilir. bugün bayağı terletti çünkü. şans ile olacak bir iş değilde bu..hadi bol şanslar diyelim. belki duamız kabul olur

xu030__ dünkü destek bugün direnç oldu.. 1449.14 geçilmesi iyiye işaret eder diye düşü,nüyorum. buna göre pozisyon alınabilir

xu030__ sonucu ŞHORT olarak noktalanacak bir seans olacağını düşünüyorum. bol şanslar

u030__ şhort ile sonlanır öngörümün tutmayabileceğini düşündüğüm için. direnç takip

Sayfa 26/81 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •