Sayfa 28/81 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 217 - 224 arası.

Konu: XU030_endeksi

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Kurban Bayramında malum iş güç telaş
    Daha sonrası ailece Goca şehir İSTANBUL'u bir ziyaret ederek kafamızı dinleyelim değişiklik olsun dedim
    Sizlerinde Sağlıklı yaşama devam ediyorsunuz inşallah..
    hoş geldin.. asayiş berkemal teşekkürler
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    xu030__ direnç 1460.89.. geçilmesi çok olumlu olacağını düşünüyorum
    1460.89.. 1467.34 arası eski hesaba göre 650 puan itelemiş görünüyor. öyle uykum geldiki mecburen saldım çayıra mevlam kayıra yapacağım. bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bugün 30 endeksine gıcık oldum. aslında hem bunda işlem yaparım hemde yazarım diye düşünmüştüm ama bana uymadı. hisselerde al sat bana daha uygun. uymadı derken bi sakatlığı yok. sadece melemesi var ama süt ü yok. yanlış anlaşılmasın diye açıkladım. herkese bol bol şanslar

THYAO__ ciddi olduğumu göstermek için paylaşıyorum. şu anki görüntü gayet olmlu ancak ben şu 12.78 direncinide geçmesini uygun buluyorum. çünkü üstünde arada boşluk olmadan görebileceği 12.98 var. hadi bol şanslar.. bana yani

THYAO_ alış varant"ı TKILA + %16.67

XU030_ alış varant"ı IZILH + %61.29

yok süt"ü yoktu, yok yoğurt"u yoktu, derken...

xu030__ bugün alımıda, düzeltmeside, çok sert olup almayada satmayada değeceği için mecburen dönüş yaptık. aşağısı çok boş olduğu için nereye kadar düzeltirler, nerden dönderirler, bunun için direksiyon şöforün kendi elinde olmalı, riskini kendi göze almalı. çünkü farzedelim eksi açtı aşağıda 3 bin puana yakın bir boşluk var. adamı tokat manyağı yaparlar. çünkü aşağısıda onun yukarısıda. kafasına göre verir alır. siz bilirsiniz.. bol şanslar

PETKM__ endeksen vazgeçtim petkm alıma oynuyorum. kısmet

PETKM__ hiç kağıt tutma alışkanlığım yok ama, bu kağıt eğer bugün sonuç vermezse mecburen gölgede otobüs bekleyeceğim dursun bakalım bostan da yata, yata, büyürmüş. ense yapayım biraz.. bol şanslar

Sayfa 28/81 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •