Special Days Image
Sayfa 3/81 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 17 - 24 arası.

Konu: XU030_endeksi

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    eyvallah mehmet kardeş. yeni görüyorum. uyumuştum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bu arada isteyen herkes yorum yapabilir düşüncesini paylaşabilir.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ağanın eli tutulmaz kendi bilir ama, sabah seans"a artı gaplı bir açılışla başlarsa benim için sürpriz olmaz. sonuç olarak ne düşünüyor ne plan yapıyor bilemeyiz ama, kötüye giden hiç bir şey yok

xu030__ saat henüz erken olduğu için her türlü hareketi çekebilirler ama ben (LONG) devam diye düşünüyorum

xu030__ bugün kuvvetli bir haber düşmezse çok yoracaklar anlaşıldı. ne yapalım kıçına üvendire"mi dürtelim

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    eyvallah mehmet kardeş. yeni görüyorum.
    sağlık olsun dost

pek faydalımı bilemiyorum yinede belki bir dost a yararlanır diye resim yapıştırıyorum saygılar

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sağlık olsun dost

pek faydalımı bilemiyorum yinede belki bir dost a yararlanır diye resim yapıştırıyorum saygılar

ben faydalınacağını düşünüyorum. çünkü bu herkesi anladığı dil. sağol...

Sayfa 3/81 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •