Sayfa 4/81 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 25 - 32 arası.

Konu: XU030_endeksi

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ben faydalınacağını düşünüyorum. çünkü bu herkesi anladığı dil. sağol...
    Ali PERŞEMBE KAZANMANIN YOLLARINI AÇIKLAMIŞ
    Piyasalarda başarılı olmanın SIRR, bir sır olmayışındandır der.
    O sırrı aramakta ısrar etmenin bir anlamı yok.
    Önümüzde gümüş tepside duruyor.

BİLGİ ve DENEYİM, oyun planı risk yönetimi, kişisel disiplin ve doğru davranış biçimleriyle kazançlı olunabilir diye fikir beyan etmiş .

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Ali PERŞEMBE KAZANMANIN YOLLARINI AÇIKLAMIŞ
    Piyasalarda başarılı olmanın SIRR, bir sır olmayışındandır der.
    O sırrı aramakta ısrar etmenin bir anlamı yok.
    Önümüzde gümüş tepside duruyor.

BİLGİ ve DENEYİM, oyun planı risk yönetimi, kişisel disiplin ve doğru davranış biçimleriyle kazançlı olunabilir diye fikir beyan etmiş .
    ali perşembe biliyorum ama ben böyle kazanmanın yolları gibi hikayelere inanmıyorum. en kralı olsun isterse. tavsiyeden başka bir şey yok. bu oyunda rakamlar destek ve dirençler üzerine oynanırsa başarı gelebilir. yok efendim psikolojiymiş, yok efendim disiplinmiş, hepsi hikaye.. adamın ne yaptığından haberi yoksa istersen eline yönü gösteren pusula ver. ben borsa gibi kırk tane penceresi olan oyunu birinin çıkıpta kendi penceresinde gördüğü manzarayı övmesine gıcık oluyorum. kuralı yok çünkü bunun. deneme yanılma tecrübe olay bu.. gerisi hikaye
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030_ kimisi düşerken korkudan satar, kimiside alır. bende öyle yaptım. baya düştü çünkü. yarınki c. başkanı haberini bekleyelim bakalım. ayrıca birde amerika TDI var
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

borsa böyle işte.. bazen insan göz göre göre hata yapabiliyor. sabahtan yürümüyor kıçındanmı dürtelim dediğimde çıkmam lazımdı. göz göre göre tuttum. gerçi herkesin oyunu farklı farklı.. şöyle yaptım böyle yaptım demeyeceğimde fikrim değişti yarını görerek oynamak için bi kaç çizikle kenara çekildim. yarın ola hayrola

xu030_ akşam c.başkanı açıklama öncesi sonucu belli olmayan ne şiş nede kebabın yanmayacağı asansör bir piyasa olur diye düşünüyorum

xu030__ bu arada bugün açıklanacak amerika TDI raporunu unuttuk. biriyle verip, biriyle alabilirler. ama mecburen maçın sonucu haftaya kalacak. bunlarında haberi bitmiyor

ilginç bir haftaya gireceğiz. moodys, TDI, müjde.. üç oyuna bir bilet gibi oldu

xu030__ azda olsa ucundan kenarından çaktırmadan alıyorlar. belkide bir bildikleri var.. el ile gelen düğün bayram anasını satayım. hadi bol şanslar...

Sayfa 4/81 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •