Sayfa 51/81 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 401 - 408 arası.

Konu: XU030_endeksi

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    hocam hepimizin sınırları kaçırdığı günler oluyor. Siz kendi fikrinizi yazıp sessizliği tercih ediyorsunuz.

Beni üzen ucu açık konuşupda ben bildim havalarında dolaşıyorlar. Bile bile bir umut arayan arkadaşların canını yakıyorlar.
    laf bir kere söylenir moduna girdiğim için evet görüyorum bildim nidalarını ama, inan hiç yadırgamıyorum. o şekilde mutlu olan birine hayır öyle mutlu olunmaz diye küstürmek olmaz. sevinsin garibim

2.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    laf bir kere söylenir moduna girdiğim için evet görüyorum bildim nidalarını ama, inan hiç yadırgamıyorum. o şekilde mutlu olan birine hayır öyle mutlu olunmaz diye küstürmek olmaz. sevinsin garibim
    onu küstürmeyelim övünsün dursun...işte insanlar zarar görüyor. hayırlısı nediyelim.

Ben hayata short devam gun içinde bakamıyom.umudum var nasipse bakalım ekim vade

onu küstürmeyelim övünsün dursun...işte insanlar zarar görüyor. hayırlısı nediyelim.

Ben hayata short devam gun içinde bakamıyom.umudum var nasipse bakalım ekim vade
    dediğim taktiği kullandınsadöner dolaşır gelir merak etme. öyle bir ay önceden kağıt sıfırlatmazlar. ne namussuz bunlar. ama yinede yöne göre oynamak lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    dediğim taktiği kullandınsadöner dolaşır gelir merak etme. öyle bir ay önceden kağıt sıfırlatmazlar. ne namussuz bunlar. ama yinede yöne göre oynamak lazım.
    Gün içinde bakmıyom.

Cuma günü bir hesaplama yaptım. bugunun en düşüğüne cumartesi emir verdim. akşam baktım gelmiş.

Gün içinde bakmıyom.

Cuma günü bir hesaplama yaptım. bugunun en düşüğüne cumartesi emir verdim. akşam baktım gelmiş.
    tamam işte o kadar. yeterki kullanım fiyatı mantıklı olanı seç. misal kağıt 5 lira. sen giderde 5.50 fiyatlı kağıt dururken 6.50 fiyatlısını seçersen sonun hüsran. neyse yılların oyuncususun onudamı söyleyim yani hadi iyi geceler

xu030__ grafiğe göre bugün yine zirve yeniledi. görüntüye göre sıkıntı yok. ama bu olmaz demek değildir. çünkü bu kadar kolayca göstere, göster, alacaklarını düşünmüyorum. bol şanslar

xu030__ 1576 desteğe kadar geri çekilme şansı olduğu için, gelen ddüzeltme satışları normaldi. yani şu anki görüntüye göre endeks döndü denilemez. ama bunu sadece bugün için söyleyebiliriz. yarın başka bir günün, başka bir piyasanın içinde olacağız çünkü.

xu030__ yarınki amerika TDI raporu açıklana kadar asansör bir piyasa olacağını düşünüyorum. dolayısıyla bugün olası satıcılı açılışta alım kollanılmasının doğru bir karar olacağını düşünüyorum ve alımlar daha avantajlı olur diye tahmin ediyorum. tahmin değilde sözün gelişi.. değilse tahminle oyunmu oynanır. insanın bir yöntemi olmalı ve buna göre pozisyon almalı. bol şanslar

Sayfa 51/81 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •