Sayfa 68/81 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 537 - 544 arası.

Konu: XU030_endeksi

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Bir gunaydın bile yeter hocam merak ediyoruz yazmayınca.
    tamam ardınızdan günaydın diye bağıcağım.. bide üstüne günaydın. ohh ne güzel suyundanda koyummu.. yağ satarım bal satarım ustam ölmüş ben yıkarım

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    O zaman düşüş devam ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    evet banada öyle geliyor. hatta görülüyor

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Yerimiz sağlam gibi duruyor hocam kıpırdamadım tam bir ay oldu. Zararda gördüm pes etmedim..
    Şimdi karı gördüm gözüm doymadı yarın satıcam karar verdim. Yeter bu kadar. Ara vermem gerekiyor.
    ne diyim karar senin

4. Tüm dünya yeşil ( Artı) olurken . Biz negatif ayrıştık. Ucuzun ucuzu olacağız. Ne diyelim. Kötü....

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    niye düşüş yarıyor mu ??

Ben varantcıyım. içimdeki short aşkı beni batırsada vazgeçmiyorum. Longu sevemedim

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Tüm dünya yeşil ( Artı) olurken . Biz negatif ayrıştık. Ucuzun ucuzu olacağız. Ne diyelim. Kötü....

Bu yıllarca böyle... Bazen çıkıyor bazen düşüyor. Dünyada negatife döndü. Düşüşse ağustos sonundan beri ben geliyroum dedi. Özellikle banka hisseleri...
    Siz düşüşe yakalnadınız sanırsam. Bende alıma yakalanmıştım

7.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Bu yıllarca böyle... Bazen çıkıyor bazen düşüyor. Dünyada negatife döndü. Düşüşse ağustos sonundan beri ben geliyroum dedi. Özellikle banka hisseleri...
    Siz düşüşe yakalnadınız sanırsam. Bende alıma yakalanmıştım
    Aynen düşüşü bildiğim halde . Yakalandık maalesef . Genelde hep yakalaniyoruz. Bazı takipteki hisseler düşme di hatta artı kapatti . Biraz zararı azalttı. Merkez bankası karar i ve başka beklentiler . Olumsuz etkiledi . Ne diyelim al sat oyunu . Bazen satamıyorsun. Düşüşü gördüğün halde ...

8.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Aynen düşüşü bildiğim halde . Yakalandık maalesef . Genelde hep yakalaniyoruz. Bazı takipteki hisseler düşme di hatta artı kapatti . Biraz zararı azalttı. Merkez bankası karar i ve başka beklentiler . Olumsuz etkiledi . Ne diyelim al sat oyunu . Bazen satamıyorsun. Düşüşü gördüğün halde ...

aynen elin sata birtürlü gitmiyor... Şimdi dönücek beklentisi
    birde 1 TL kazandım ya bir kr da artsın satıcam. bir kr artarmı dur artıcak derken

Sayfa 68/81 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •