Sayfa 29/81 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 225 - 232 arası.

Konu: XU030_endeksi

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    PETKM__ hiç kağıt tutma alışkanlığım yok ama, bu kağıt eğer bugün sonuç vermezse mecburen gölgede otobüs bekleyeceğim dursun bakalım bostan da yata, yata, büyürmüş. ense yapayım biraz.. bol şanslar
    Akşama zararsız satarsın takma kafana

Alıntı Originally Posted by gazeteci Yazıyı Oku
    Akşama zararsız satarsın takma kafana
    yok kafama takmıyorum. takmış olsam varant"ı varken vurup kafayı yatmazdım. takılsın bakalım kafasına göre
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

PETKM__ kağıt gavşak çıktı. ne yapalım sağlık olsun. arada hamallık ta olur. aslında tutulacak kağıt ama neyse.. artık 30 endeksine gireceğim zaman paylaşırım. hisse herkesin kendi özeli. biz geneli yazalım. düşüncemizi yani..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ bende sanıyordum benim kağıt gavşak çıktı.. meğer alıcı silkelemesi yapıyorlarmış. çünkü piyasa çok güzel kapanmış. kapanmış diyorum kapanıştan sonra daha yeni inceliyorum ve her şey gayet olumlu..

xu030__ düzeltme satışları gelebilir olsada, ben bunu göstererek almak istemedikleri için alıcı silkelemesi olarak kabul ederim.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    THYAO__ ciddi olduğumu göstermek için paylaşıyorum. şu anki görüntü gayet olmlu ancak ben şu 12.78 direncinide geçmesini uygun buluyorum. çünkü üstünde arada boşluk olmadan görebileceği 12.98 var. hadi bol şanslar.. bana yani
    oraya bak buraya bak cambaza bak derken tam 12.98 e değdirdiler. ne yapayım yazacak bir şey bulamadım spor olsun diye

xu030__ direnç 1510.80

önümüzdeki günler yükseliş beklediğim favori hisselerim. PETKM.. HALKB.. TTKOM..

Sayfa 29/81 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •