Sayfa 69/81 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 545 - 552 arası.

Konu: XU030_endeksi

neyse artık son mesajımıda yazayımda sanki ciddiye alınmıyormuş gibi olmasın. ben artık sayfaya girmeyeceğim. olaki yazan olurda cevap alamazsa yanlış anlaşılmasın. görmeyeceğim çünkü. herkese bol şanslar

2.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    aynen elin sata birtürlü gitmiyor... Şimdi dönücek beklentisi
    birde 1 TL kazandım ya bir kr da artsın satıcam. bir kr artarmı dur artıcak derken
    Bu sene şubat tan sonra borsa dayak yeri oldu ağustos biraz toplar gibi oldu iki haftadır yine dayak . Borsacılık biraz da mazohist ligi seviyor . Dayak yenmeyince rahatlamıyor ....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    neyse artık son mesajımıda yazayımda sanki ciddiye alınmıyormuş gibi olmasın. ben artık sayfaya girmeyeceğim. olaki yazan olurda cevap alamazsa yanlış anlaşılmasın. görmeyeceğim çünkü. herkese bol şanslar
    Bol şans...

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    hocam iyi tatiller sen gelene kadar sahip çıkarız mekanına inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Bu sene şubat tan sonra borsa dayak yeri oldu ağustos biraz toplar gibi oldu iki haftadır yine dayak . Borsacılık biraz da mazohist ligi seviyor . Dayak yenmeyince rahatlamıyor ....

karar_anı hocam
    3 şeyi yasakladı bana___
    1-) Hisseyle duygusal bağ kurma
    2-) Hergün yeni bir oyun başlar.Ertesi güne poz taşıma
    3-) ............

6.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    karar_anı hocam
    3 şeyi yasakladı bana___
    Hisseyle duygusal bağ kurma
    Hergün yeni bir oyun başlar.
    Ertesi güne poz taşıma
    Herkesin ayrı bir yolu var. Ormana giden yollarda insanın en az gittiği yolu tercih etmek lazim . Neyse . Herkesin bir bildiği var. Tercihler . Adı üzerinde oyun. Bol şans...

7. [QUOTE=mebes;5524821]Herkesin ayrı bir yolu var. Ormana giden yollarda insanın en az gittiği yolu tercih etmek lazim . Neyse . Herkesin bir bildiği var. Tercihler . Adı üzerinde oyun. Bol şans...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOT
    teşekkür ederim sizede. hayırlı geceler

Sayfa 69/81 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •