Sayfa 77/81 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 609 - 616 arası.

Konu: XU030_endeksi

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    ister düşürsün ister çıkarsın izleyiciyim. Çılgınlık yaptım hafif atlattım. Uzun bir süre beklemede kalırım. Çok tehlikeli.
    sendemi şhort yapmıştın bugün? bravo valla çakk
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    xu030__ düşünüyorumda endeks 2 eylülde 1598 tepe yaptıktan sonra, satmaya başlayarak 6 ekim tarihinde 1466 dip yaparak geri almaya başladılar ve bugün 2 eylül tarihindeki tepe noktası 1598 geçilerek zirve yeniledi. bana göre bu kadar enerji sarfedip tepeler aşıldıktan sonra yeter bu kadar hadi geri dönelim diyeceklerini hiç düşünmüyorum. ara, ara kar, satışları gelebilir olsada daha uzun bir süre yükselişine zig zag yaparak devam eder diye öngörüyorum. bol şanslar herkese
    bu arada xu100 endeksine baktım, 2 eylül tarihinde yaptığı tepe noktası 1484.95 direncini geçemeden kapatmış.
    bakalım hangisi yalancı diye alıntıladım. iddia falan, yok öyle birşey.. sanki penaltı atma yarışımı yapıyoruz hadi bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bu arada xu100 endeksine baktım, 2 eylül tarihinde yaptığı tepe noktası 1484.95 direncini geçemeden kapatmış.
    bakalım hangisi yalancı diye alıntıladım. iddia falan, yok öyle birşey.. sanki penaltı atma yarışımı yapıyoruz hadi bol şanslar
    hocam o top yine küçük yatırımcıyı ağlatıcak

hocam o top yine küçük yatırımcıyı ağlatıcak
    bizim sayfalarda körler sağırlar birbirini ağırlar gibi oldu ee.. daha nevar, neyok. domatesleri sattınmı

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bizim sayfalarda körler sağırlar birbirini ağırlar gibi oldu ee.. daha nevar, neyok. domatesleri sattınmı
    Domteslerş satmadım. salça yaptım.
    120 kg domatesden 30 kg salça çıktı
    salçanın kilosunuda 45 sattım.

karlı iş ama çok yorucu. Şimdi elimde son ayvalar kaldı don vurmadan ayvaları toplayıp reçel yapıcam.

Domteslerş satmadım. salça yaptım.
    120 kg domatesden 30 kg salça çıktı
    salçanın kilosunuda 45 sattım.

karlı iş ama çok yorucu. Şimdi elimde son ayvalar kaldı don vurmadan ayvaları toplayıp reçel yapıcam.
    hadi allah çarşına pzar versin.. bi arada domatesin çekirdeği kırmızımı beyamı onu konuşuruz

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    hadi allah çarşına pzar versin.. bi arada domatesin çekirdeği kırmızımı beyamı onu konuşuruz
    Hocam şimdi sen nasıl görmek istersen kırmızıda dersen beyazmı dersen tartışılmaz.

Çünkü sen kırmızı görüyorsan o çekirdek kırmızıdır. Gözüne perde inmiş bir kere bak bariz sarı da desem yok sen direk bana dersin ki körmüsün kırmızı.....

Ben direncem sana onun sarı olduğunu göstermek için ama sen ne yepcen

Tüm herkeze diyecen bak hele bilmiyor anlamıyor gelmiş bana burda öğretmeye çalışıyor.

O yüzden ne halin varsa gör diyip bazen çekilmek gerekmez mi?

Dünyayı biz kurtarıcaz hocam ?

Hocam şimdi sen nasıl görmek istersen kırmızıda dersen beyazmı dersen tartışılmaz.

Çünkü sen kırmızı görüyorsan o çekirdek kırmızıdır. Gözüne perde inmiş bir kere bak bariz sarı da desem yok sen direk bana dersin ki körmüsün kırmızı.....

Ben direncem sana onun sarı olduğunu göstermek için ama sen ne yepcen

Tüm herkeze diyecen bak hele bilmiyor anlamıyor gelmiş bana burda öğretmeye çalışıyor.

O yüzden ne halin varsa gör diyip bazen çekilmek gerekmez mi?

Dünyayı biz kurtarıcaz hocam ?
    sayfayı ne hale getirdik.. her şey halloldu bitek domatesin çekirdeği kalmıştı ülkelerde böyle işte...

Sayfa 77/81 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •