Sayfa 78/81 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 617 - 624 arası.

Konu: XU030_endeksi

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    sayfayı ne hale getirdik.. her şey halloldu bitek domatesin çekirdeği kalmıştı ülkelerde böyle işte...
    Aman hocam akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine, Deli ol dünya senin kahrını çeksin

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Aman hocam akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine, Deli ol dünya senin kahrını çeksin
    he valla
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

halkb olayı b.elçiler derken piyasayı bi korku salmış. bende, ya bu oyuncakmı sankide cuma gün milleti bir kere dktükten sonra tekrar bidaha döksünler. alım fırsat verirlermi aceba diye kaygılanıyorum. nasıl açarsa açılsın bence ralli bu.. ilk defa böyle iddialı bir şekilde yazıyorum. pilavdan dönenin kaşığı kırılsın
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    halkb olayı b.elçiler derken piyasayı bi korku salmış. bende, ya bu oyuncakmı sankide cuma gün milleti bir kere dktükten sonra tekrar bidaha döksünler. alım fırsat verirlermi aceba diye kaygılanıyorum. nasıl açarsa açılsın bence ralli bu.. ilk defa böyle iddialı bir şekilde yazıyorum. pilavdan dönenin kaşığı kırılsın
    Sendemi hocam ralli değil bu tekim ama kesinlikle ralli değil. Bu gecen haftadan beri bahsedilen ralli direk malları elden çıkma.. Bende bu kadar kesin yazıyorum. Bistin işi bitti. herkes ralli diyor başka bir şey demiyor. Benim göremediğim neyi görüyor bu kadar yatırımcı.

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Sendemi hocam ralli değil bu tekim ama kesinlikle ralli değil. Bu gecen haftadan beri bahsedilen ralli direk malları elden çıkma.. Bende bu kadar kesin yazıyorum. Bistin işi bitti. herkes ralli diyor başka bir şey demiyor. Benim göremediğim neyi görüyor bu kadar yatırımcı.
    valla ben daha kimse yazmadan yükseliş devam eder diye düşüncemi yazmıştım ve aynen koruyorum. bunuda tabiki kendi teknik anlayışıma göre söylüyorum. evet hala iddialıyım. ama sonuç olarak. diğer türlü elbette bir sürü numara çekecekler onuda göz ardı etmiyorum. biliyosun ben çok fazla uzun vade düşünmemde yazmamda ama, ne yapayım teknik öyle söylüyor. elçiye zeval olmaz

allah rahmet eylesin nur içinde yatsın
    https://www.youtube.com/watch?v=P4tZfe0SfUY

xu030__ peraknde gıda firmalarına gelen ağır cezalar endeksi biraz tökezletebilir ama tekrar toparlanarak yoluna devam eder. belkide tınmayacak bile. çünkü sıkıntılı bir kapanış yapmadı. bol şanslar

Sayfa 78/81 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •