Sayfa 79/81 İlkİlk ... 29697778798081 SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 625 - 632 arası.

Konu: XU030_endeksi

xu030__ akşamki düşüncem gerçekleşerek tekrar toparlanarak yükselişe geçtik. insanın düşüncesini yazması yasak değilse alımların ilerleyen saatlerde dahada sertleşeceğini düşünüyorum. sen daha iyisini düşün. hadi bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Bol şans. Inşallah...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

“İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

yıllardır palanın kontrolünde olan grafiklerle falan hiç ilgilenmeden sadece kendi tecrübem ışığında piyasa için sürekli banka yazdım. hatta bunu biraz daha renklendireyim diye 30 endeksine uyarlayarak yazmıştım. aslında 30 endeksine hiç bakmıyordum bile. ama maalesef grafik üzerine çizgi çekmek, borsanın olmazsa olmazı sanıldığı için, belkide eksozdan üfüren biri olarak algılandım. ama unutulmamalıki borsanın okuluda yok, standar bir kuralıda yok.. kim söylediyse artık ne kadar güzel söylemiş..

YOLUN SİZİ GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİTMEYİN. YOL OLMAYAN YERDEN GİDİN VE İZ BIRAKIN!

şansınız açık olsun

5. Üstad buralara çok seyrek uğraruyorsunuz.Üfürme olsada yazılarınızın eksikliğini hissediyoruz.Saygılar.

6. Ayrıca ben yazılarınızı gayet ciddi bulduğumu belırtmek isterim.Başarılar.

bal yiyen baldan bıkarmış. kurdumuzu döktük işte.. bol şanslar

Sayfa 79/81 İlkİlk ... 29697778798081 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •