Sayfa 80/81 İlkİlk ... 307078798081 SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 633 - 640 arası.

Konu: XU030_endeksi

1. ne söylemeli bilemiyorum ki

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ne söylemeli bilemiyorum ki

eline sağlık.. ben japonca anlamadığım için, bu topraklar artık senin bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ https://www.youtube.com/watch?v=dxi3Vs-9IRA benim olayım aynen bu olduğu için
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    eline sağlık.. ben japonca anlamadığım için, bu topraklar artık senin bol şanslar
    baktım vob topiğinde attım ama orası kafasının dikine giden baya çok

5. ben rahatım ALTIN kazandırmaya devam ediyor ....

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    baktım vob topiğinde attım ama orası kafasının dikine giden baya çok

evet bende takip ediyorum. insan doğru düşündüğüne inanabilir ama, kendinden emin olarak ortaya yazması bence hiç mantıklı değil

7. bist100 Tedirgin olacak bir durum yok.
    Bakınız benim ayarladığım ortalama destek olarak çalışıyor.
    Ortalamalar kesişiminde fiatın üzerinde olmaması yükseliş devam. Kanalın içindeyse trend yukarı.

xu030__ yaklaşık 20 gündür devam eden seri yükselişlerde bir gün dahi direncini geçemeden kapandığı gün olmamıştı. ama bugün gösterişli yeşil piyasaya rağmen endeks ilk defa bugün direcini geçemeden altında kapattı.

bunu, kimisi dinlenme olarak yorabilir, kimiside herhalde endeks yoruldu artık diye düşünebilir.

benimkisi sadece dikkat çekmek. bol şanslar

Sayfa 80/81 İlkİlk ... 307078798081 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •