Sayfa 44/81 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 345 - 352 arası.

Konu: XU030_endeksi

1. Onu bunu bilemem kendi bazımda bu hafta çok önemli dedim..
    Şahsen önemli imiş..
    1360 1330 1420 bantları da aldığım malları bosalttirdı sembolik spot mallar kaldı..
    Asıl mesele malı alabilmekte..
    Ve bu hafta 6 yıllık yükselen kanalın cılız üstünde kapatıldı..
    Aslında hacimli geçilmesi güzel ışık tutardı ancak hacim yaratamadıklari için ünlü gibi şirketler aynı endeks görüntüsüne sahip bazı şirketleri geri aldı..demek bu şekilde bir oyun tezgahlandı..
    Kısaca spot vadeli farketmez long düşünen kesinlikle yakın stoplu poza girmek zorunda kalır..
    Olası hacimsel tezgahı short yönlü düşünmek tabi ki daha öngörülebilir..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Onu bunu bilemem kendi bazımda bu hafta çok önemli dedim..
    Şahsen önemli imiş..
    1360 1330 1420 bantları da aldığım malları bosalttirdı sembolik spot mallar kaldı..
    Asıl mesele malı alabilmekte..
    Ve bu hafta 6 yıllık yükselen kanalın cılız üstünde kapatıldı..
    Aslında hacimli geçilmesi güzel ışık tutardı ancak hacim yaratamadıklari için ünlü gibi şirketler aynı endeks görüntüsüne sahip bazı şirketleri geri aldı..demek bu şekilde bir oyun tezgahlandı..
    Kısaca spot vadeli farketmez long düşünen kesinlikle yakın stoplu poza girmek zorunda kalır..
    Olası hacimsel tezgahı short yönlü düşünmek tabi ki daha öngörülebilir..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burasını izleyenlerin kimsenin aklı ile hareket etmeyecek kadar tecrübeli olduklarını düşündüğüm için, bu şekilde net olarak yazabiliyorum. evet aynen vade sonuna kadar çok sert satışlar olur diye düşünüyorum. inanmak böyle bir şey işte! ama insan kendisine inanmalı başkasına değil!
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3. Kendinede inanmak bazen tehlikeli değilmidir hocam

İnatlaşmaya dönüyor

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Kendinede inanmak bazen tehlikeli değilmidir hocam

İnatlaşmaya dönüyor
    ben inatlaşmak gibi bir şey söylemedim. sadece kendime inanıyorum dedim ve başta tunç şatıroğlu olmak üzere herkes yön yukarı olduğunu söylerken, ben yine onlara değil kendime inanıyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ben inatlaşmak gibi bir şey söylemedim. sadece kendime inanıyorum dedim ve başta tunç şatıroğlu olmak üzere herkes yön yukarı olduğunu söylerken, ben yine onlara değil kendime inanıyorum
    inatlaşmayı ben kendime söylemiştim.

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    inatlaşmayı ben kendime söylemiştim.
    anladım. sağlık olsun ne diyim

xu030__ kimisi alım fırsatıdır diye düşünürken, kimiside böyle hızlı bir piyasada satış fırsatı olarak değerlendirebiliyor. ben kaçan kaçsın oyunmu bitiyor tarafındayım ve... bol şanslar

8. Hocam şu yapı krediye bi üflede 3 lere atalım bu hafta ��

Sayfa 44/81 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •