Sayfa 15/81 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 113 - 120 arası.

Konu: XU030_endeksi

GARAN__ artı açılışa rağmen ben bunun tepki alımı olduğunu ve tekrar satışa aşağı salacağını düşünüyorum.nerden dönerse artık. dirençler.. 8.29.. 8.33.. 8.38 bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GARAN__ aşağılar dolu olduğu için birden paldır küldür veremiyor. destekler şöyle 8.18.. 8.15.. 8.13... umarım tutunuruzda günü kazasız belasız atlatırız. bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

kimisi ağlarken, kimisi gülerken, insanın içinden bir şey yazmakta gelmiyor. piyasa kapanış itibarı ile evet maalesef! denilebilecek bir kapanış yaptı. ama borsa bu, kumar yani.. p.tesi açılış ile bir günde tamam dönüyoruz burdan denilemesede, dip yapma mücadelesi verebilir. çünkü eşek borsa yapıcısının ister iner, isterse ahıra kadar biner. başkaları borsa yatırımdır der, borsa kaldırımdır der, herkes bişeyler söyler ama benim nazarımda borsa bu.. kumar.! şimdi alıp tutupta kazanılır diye düşünenler olabilir. bu doğrudur ama, bu fırsatı borsa kaç yılda bir verir.. onun için borsanın böyle ne dipte nede tepelerde, olmadığı ortalarda gezindiği dönemlerde sadece teknik analiz yaparak oynanabilecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. bol şanslar

GARAN__ eskiler sel önünden kütük toplanmaz derler ama yazalım bakalım bellimi olur. destekler..8.04.. 8.01

GARAN__ bu yukarı ufak hereketler tepki alımıdır. dahada abartırlarsa demekki yukarlardan satmak istemelerindendir. çünkü iki üç gündür yenilen dayağın ardından sanki bişey olmamış gibi kalkıp gidemez. şu anda 8.04 desteğe tutunmuş gözüküyor. umarım kırılmazda yarın olmazda bir gün için ümitlenebiliriz

çok kez payşatım bu fıkrayı ama, sosyal medyanın hali gerçekten bu.. veren verene
    __________________________________________________ _________________________
    İki fakir komşudan biri diğerine mesela, senin iki araban olsa
    birini bana verir misin?.. Tabiki veririm. Ya iki evin olsa, birini bana verir
    misin? Tabii ki.
    İki horozun olsa? hayır vermem.
    Hayır, veremem.
    Peki niye veremezsin? Var da onun için

GARAN_ yukarı alımlar tepkidir dedim ama, son yarım saate gücünü toplayarak gireceği için hayvanın ne yapacağı belli olmaz. tamam şu an yukarı gidecek gücü yok görüntüsü veriyor ama, aşağı salacak gibide bir görüntü vermiyor. son yarım saatler her hisse için tehlikelidir. bol şanslar

GARAN_ 8.19 direnç. henüz geçebilmiş değil. alımlar tepki olarak kalabilir

Sayfa 15/81 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •