Sayfa 1/81 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 1 - 8 arası.

Konu: XU030_endeksi

XU030_endeksi

baba hisselerin endeksi xu030 paylaşmayı düşündüm. ama kimseye tavsiyede bulunmak, akıldanelik yapmak, amacı ile değil tabiki.. adettendir diye...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

yazmak için tamda vade sonlarına denk geldik, ama zaten çok fazla boş boğazlık yaparak çokca yazmayı düşünmüyordum. kendi anlayışıma göre alımların güçleneceğini düşünüyorum, satışları derinleşeceğini düşünüyorum, diye iki kelam ederim diye düşünmüştüm. neyse artık sallamak için şurda salıya ne kaldı.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030_ şu andan itibaren bence LONG pozisyonları kollanarak oynanmasının doğru bir karar olacağını düşünüyorum

bu oyun böyle.. çırpmada var, çırpılmakta var, tuş olmakta var...

önceleri piyasanın lokomotifi olduğuna inandığım için GARAN paylaşıyordum. bu sayfayı açmadan yine GARAN paylaşmayı düşünmüştüm ama daha sonra bazen piyasanın tersine kıçı bir tarafa, başı bir tarafa, oynadığını bildiğim için xu030 yorumlamanın daha mantıklı olacağını karar verdim. çünkü piyasada ne kadar 100 endeksi yorumlansada ben xu030 endeksini dikkate almanın daha sağlıklı olacağına inanan biriyim. ama böyle derken her hangi bir iddiam yok, olamazda.. sadece kendi oyun anlayışıma göre görünen piyasada ne düşünüyorsam eğrisi ile, doğrusu ile, onu paylaşacağım. yani kolları çemreyerek omzuma bir vazife yüklemiş değilim. amatör bir ortamda amatörce... bol şanslar
    Son düzenleme : karar_anı; 29-05-2021 saat: 18:13.

youtube da orasını karıştırıyorum, burasını karıştırıyorum, piyasa açılışı ile bir öngörüde bulunan göremedim. herkes yengeç gibi şuraya kadar giderse, buraya kadar gelirse diye yan yan kaçıyorlar yada altına sarılıyorlar, yada gümüş e sarılıyorlar. doğrusu ne söyleyecekler diye bende merak etmiştim. hepsi evvel zaman içinde, kalbur saman içinde masal cısı

xu030__ vade son gün. asansör bir piyasa olur. ne şiş yanar nede kebap diye düşünüyorum.

xu030__geri çekilmeler yaşanabilir ancak ilerleyen zaman içinde alımların ( LONG) güçleneceğini düşünüyorum

Sayfa 1/81 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •