Sayfa 27/81 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 209 - 216 arası.

Konu: XU030_endeksi

xu030__ son düşüncemdir.. satış işi sakat daha çok zaman var çünkü. cambaza bak derken alıp götürme ihtimalleri var diye düşünüyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

oyun aslında hareketlerin gidişatına göre değerlendirilirde, biz burda bir iki mesajla işi halledelim diyoruz. daha erkende yazabilirdimde kendimi sanki vazifeliymiş gibi düşündüğüm için düşünmemiştim ama balık bilmezse halik bilir diye yarım bırakmak istemedim. şimdi direnç 1452.46 geçilirse kebap olacak çünkü üzerinde baya bir boşluk var. bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ kapanışa göre gayet güzel. açılışta artı olabilir, hatta gaplı bile olabilir. rakamları baz alarak öngörüde bulunayım diyorum, buda yanıltıcı olur. çünkü farzedelim artı gaplı ve direnci geçerek açıldı. ne yapacağız hemen üstünemi atlayacağız? atlanabilirde atlanmaz demiyorum ama, yukarıda daha bir sürü direnç var hangi birini yazacağım diye yazamıyorumda. sonuç olarak: kapanış olumlu diyelim. çünkü bir gün yeşillim oynadı diye hemende havaya girilmez yani. bunuda borsanın al, sat, oyunu olduğuna inanan biri olarak yazıyorum. siz oturun gölge bir yere trent bekleyin belki bir otobüs gelir, hayır gelmez diye kimseyede engel olmam. ben kilo almayayım diye yukarı aşağı koşturmaya devam edeceğim

sayfaları dolaşıyorum, video ları izliyorum, üstad ları dinliyorum, bakıyorum herkes farklı telden çalıp söylüyor. standart kuralı olmayan bir oyunda normal bir durum. kimsenin yöntemini eleştiremeyiz. benim vurgulamak istediğim kim ne söylüyorsa omuzunun üstündeki aleti kullanarak doğru diye paylaşıyor. halbuki o aletten herkeste var. çoğu insan nedense ilk etapta har hur sesler gelmeye başlayınca bozulacak diye korkup hemen kiralama yöntemine başvuruyor. korkma be.. bozulmaz. yeterki çalıştır saat gibi olur�� sonuç olarak: bu oyunun okulu yok, öğretmeni yok, boş verin öyle hikayeleri herkes kendine cila çekerek güzel görünmeye çalışıyor. ne diyordu neşet baba
    https://www.youtube.com/watch?v=8K8sRdWdQYs

xu030__ direnç 1460.89.. geçilmesi çok olumlu olacağını düşünüyorum

erken yazdım farkındayım. ama bana göre ilk direnç geçildi. aşağıda çok boşluk olduğu için sıkıştırabilirler. ama ben piyasanın bu günde fazla yıpranmayacağını düşünüyorum

xu030__ dirençten şüphem yoktu ama erken geçilmesi kafamda soru işareti oluşturduğu için biraz frenlemiştim ama tuzak olsaydı ikinci kez bir daha geçmezdi. bu, ikinci kezde geçti üçüncü kezde geçti. bence satış olayı bu günlük buzluğa kaldırıldı. korku hareketleri çekmeleri normaldir

8. Kurban Bayramında malum iş güç telaş
    Daha sonrası ailece Goca şehir İSTANBUL'u bir ziyaret ederek kafamızı dinleyelim değişiklik olsun dedim
    Sizlerinde Sağlıklı yaşama devam ediyorsunuz inşallah..

Sayfa 27/81 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •