Sayfa 10/74 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 587 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Serbest Yatırım Fonları I

1.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Sayin Burak sizde herhangi bir serbest fon var mi acaba? Forumdaki arkadaşlar acaba hangi serbest fonlari taşiyorlar?

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bir yakınıma YZK ve HMG aldırdım ama YZK dövize dayalı strateji kurmuş, 1-2 aydır yerinde sayıyor

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Sayin Burak sizde herhangi bir serbest fon var mi acaba? Forumdaki arkadaşlar acaba hangi serbest fonlari taşiyorlar?

Bende FYA vardı sattım. O da artık eski performansında değil

3.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Bende FYA vardı sattım. O da artık eski performansında değil
    FYA'yi nereden aldiniz Burak hocam? İstanbul Portföy üzerinden mi aldiniz yoksa İş yatirim üzerinden mi? Sanirim İstanbul Portföyün Tefas'a açik olmayan serbest fonlari İş yatirim ve Deniz Yatirim üzerinden de alinabiliyor. Bende IIS fonu var mesela ve ben bunu İs Yatirim üzerinden aliyorum. Bir de asgari alim miktarinin ne kadar oldugunu bizimle paylaşabilir misiniz Burak bey?

FYA'yi nereden aldiniz Burak hocam? İstanbul Portföy üzerinden mi aldiniz yoksa İş yatirim üzerinden mi? Sanirim İstanbul Portföyün Tefas'a açik olmayan serbest fonlari İş yatirim ve Deniz Yatirim üzerinden de alinabiliyor. Bende IIS fonu var mesela ve ben bunu İs Yatirim üzerinden aliyorum. Bir de asgari alim miktarinin ne kadar oldugunu bizimle paylaşabilir misiniz Burak bey?

Benim İstanbul portföyde hesabım var. Almak için bir limit yok. Sadece malum hesap açma limiti var

5.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Benim İstanbul portföyde hesabım var. Almak için bir limit yok. Sadece malum hesap açma limiti var
    Çok teşekkür ederim sayın Burak ben de en kisa zamanda orada hesap açacagim.

Çok teşekkür ederim sayın Burak ben de en kisa zamanda orada hesap açacagim.

Geçen seneki performansı yok ama bir bakın yine

7.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Geçen seneki performansı yok ama bir bakın yine
    Evet bu sene hem FYA hem de IIS kötü gidiyor. Ben de ufak ufak ISS'ye ekleme yapmaya devam ediyorum. Sizde şu anda hangi fonlar var acaba?

Evet bu sene hem FYA hem de IIS kötü gidiyor. Ben de ufak ufak ISS'ye ekleme yapmaya devam ediyorum. Sizde şu anda hangi fonlar var acaba?

Bu aralar tefas hisse fonlarına bakıyorum biraz

Sayfa 10/74 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •