Sayfa 12/74 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 586 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Serbest Yatırım Fonları I

alım zamaninizda bana da bilgi verirseniz , bende degerlendirecegim. tesk ederim

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    alım zamaninizda bana da bilgi verirseniz , bende degerlendirecegim. tesk ederim
    Elbette irtibata kalalim mutlaka. Ama sakın yüklü bir şekilde girmeyin parça parça almak en doğrusu olacaktır.

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Istanbul portfoy hesabi olan varsa deneyebilir mi IZV alabiliyor mu acaba ?

Su an gorunen basarili serbest fonlar ODD , GZN ve IIS saniyorum. Garanti serbest fonlari da iyi getirebiliyor zaman zaman. Sizin gozunuze carpan basarili serbest fonlar nelerdir ?

4.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Istanbul portfoy hesabi olan varsa deneyebilir mi IZV alabiliyor mu acaba ?

Su an gorunen basarili serbest fonlar ODD , GZN ve IIS saniyorum. Garanti serbest fonlari da iyi getirebiliyor zaman zaman. Sizin gozunuze carpan basarili serbest fonlar nelerdir ?
    Bende var, bir bakayım. IZV yeni mi çıktı sayın Black Mirror? Adını İlk kez duyuyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Bende var, bir bakayım. IZV yeni mi çıktı sayın Black Mirror? Adını İlk kez duyuyorum.

Maalesef Iş yatırım üzerinde görülmüyor. Müşteri Temsilcisini arayarak belki alabilirsiniz. IIS de görünmüyor ama ben IIS'yi müşteri temsilcisi aracılığıyla alıyorum

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Maalesef Iş yatırım üzerinde görülmüyor. Müşteri Temsilcisini arayarak belki alabilirsiniz. IIS de görünmüyor ama ben IIS'yi müşteri temsilcisi aracılığıyla alıyorum

IZV izahnamesinde sadece kurucu tarafindan fona katilim saglanabilir yaziyor. Tesekkurler sn supremegod.

Is yatirim hesabiniza para gondermek - geri hesabiniza cekmek icin herhangi bir ucret oduyor musunuz ? Yani soyle sorayim is yatirimin aylik maliyeti nedir ? Caninizi sikan masraflar var mi fon alis - satis islemlerinde.

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    IZV izahnamesinde sadece kurucu tarafindan fona katilim saglanabilir yaziyor. Tesekkurler sn supremegod.

Is yatirim hesabiniza para gondermek - geri hesabiniza cekmek icin herhangi bir ucret oduyor musunuz ? Yani soyle sorayim is yatirimin aylik maliyeti nedir ? Caninizi sikan masraflar var mi fon alis - satis islemlerinde.
    Hayır sayın Black Mirror, hiç bir masraf yok. Ne para çekerken ne de para yatırırken herhangi bir kesinti olmuyor. Osmanlı Yatirimdaki hesaptan para çekildiği zaman 8.25 TL kesinti var ama Iş yatırımda hiç bir kesinti olmuyor..

denemelik EUZ euro fon aldım ,euro ,ile işlem gören . tl işlem goren + getirirken ,euro olan -0,15 getirmiş .ilginç

Sayfa 12/74 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •