Sayfa 30/74 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 586 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Serbest Yatırım Fonları I

Bende tum serbest doviz bazli fonlar var
    nisan ortasi mayis basi gibi almistim cds 590larda idi
    su anda cds 620 ve ufak bir deger kadar eksi deyim ama cds 590lara geldiginde tam sifira sifir olacaktir belki cikarim bu fonlardan
    Ancak tl bazli olarak yaklasik mevduat karsiligi 40larda kar elde ediliyor ancak ben EUR ve USD olarak girdim onlarin eksilmesine izin vermem...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Doviz bazinda - yazma dusuk riskli olanlar kapali fonlar , vade sonu beklenirse.getiri garantisi var

3.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Henüz gzn fonunu satmadigim için bilemeyeceğim.
    Hedef portfoy ile ilgili hesap açma işine gelince imzalarda bazı problemler olmuş( banka hesabı dahil neredeyse 100 sayfaya imza).o yüzden süreç bir parça uzayacak. Sonuçlanırsa yazarım.
    GZN fonunu sattım. Kardan yüzde 10 stopaj kesildi

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    IHN tefas web ile baktigimizda islem gormuyor yazisi var demek ki tefas a acik degil ama is yatirim hesap acilarak alinabilir diye dusunuyorum...
    IHN kapali uclu bir fondu eurobond basliginda sn. british paylasmisti. 2 yil vadeliydi %7.50 civari usd bazinda net getiri sunuyordu. Vade bitiminden once cikmak istenirse %1 ceza vardi. Minimum giris tutari 50 bin usd idi. Boyle fonlari bankalar nitelikli yatirimcilara mail veya telefonla haber veriyor. Bence dokuzuncu fondan sonra onuncu fonda cikacaktir yakin bir vadede.

Yarin is yatirimi arayim bakalim bana ne onerecekler...
    Hedef te ilgili iki email ile donus yaptilar baktim onlarin fonlarina da...

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    IHN kapali uclu bir fondu eurobond basliginda sn. british paylasmisti. 2 yil vadeliydi %7.50 civari usd bazinda net getiri sunuyordu. Vade bitiminden once cikmak istenirse %1 ceza vardi. Minimum giris tutari 50 bin usd idi. Boyle fonlari bankalar nitelikli yatirimcilara mail veya telefonla haber veriyor. Bence dokuzuncu fondan sonra onuncu fonda cikacaktir yakin bir vadede.

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Yarin is yatirimi arayim bakalim bana ne onerecekler...
    Hedef te ilgili iki email ile donus yaptilar baktim onlarin fonlarina da...
    ADP bu ay 5 kırmızı 4 yeşil yaktı buna rağmen ciddi artıda. yani 1000 TL günlük 3 TL kazanmış

YUB
    GZN
    alacagim bende tekrar cuma talep.............

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    YUB
    GZN
    alacagim bende tekrar cuma talep.............
    YUB da GARAN var iyi güzelde, ne zaman almış, kaçparadan almış. bu bilgiler yok.
    GZN xbank değil.
    ADP ise aldığı hisseleri kaç paradan almış ne zaman almış açıklıyor.
    benim için önemli ayrıntı bu.

Sayfa 30/74 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •