Sayfa 47/74 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon
Arama sonucu : 587 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Serbest Yatırım Fonları I

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bugun ilk RTH lari elde ettim yarin icin de bir miktar emir vermistim gelecekler....
    Hayırlı olsun. Ocak portföy dağılımında %40 astor taşıması sizi rahatsız etmiyor mu portföyün yarısını tek hisseye bağlamışlar. Belki sonradan oranı azaltmışlardır onu bilemiyorum.

Bu arada astor bilançosu açıklandı 1.82 milyar tl kar açıklamış. 2021 kari 517 milyon.

2. dostlar nitelikli yatırımcı olma noktasında beyanname verirken bir milyon liramızın olduğunu kanıtlıyor muyuz veya kontrol ediliyor mu? yoksa bu kadar paramız olmasa da sadece beyanname yeterli oluyor mu?

Ocak ayinda ole gorunuyor da subatta naptilar yada hergun napiyolar onu bilemeyiz...
     Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Ocak portföy dağılımında %40 astor taşıması sizi rahatsız etmiyor mu portföyün yarısını tek hisseye bağlamışlar. Belki sonradan oranı azaltmışlardır onu bilemiyorum.

Bu arada astor bilançosu açıklandı 1.82 milyar tl kar açıklamış. 2021 kari 517 milyon.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Beyan esastir, sorumlu siz ve banka....
    kontrol de hata olursa sorumlusunuz..

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostlar nitelikli yatırımcı olma noktasında beyanname verirken bir milyon liramızın olduğunu kanıtlıyor muyuz veya kontrol ediliyor mu? yoksa bu kadar paramız olmasa da sadece beyanname yeterli oluyor mu?

5. Geçmiş olsun
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Dostlar, malesef depremin oldugu gun ulkece fena sarsildik, ayni gun de annemi kaybettim, durumu iyi idi ama malesef akciger tansiyonu denen bir durum ile karsilasti ilac tedavisi, oksijen makinesi derken, biraz da dr unun onun moralini bozmasi ust uste gelince..... onun defin islemleri ile ve resmi islemleri tamamladim eve geri geldim simdi de mesajlari okuyorum...

Allah hepimize sagliklar versin, hayat oldukca kisa....
    Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Beyan esastir, sorumlu siz ve banka....
    kontrol de hata olursa sorumlusunuz..
    peki 1 milyona ulaşıp hesap açtıktan sonra ilgili tutarın altına düşüldüğünde tekrar niteliksiz yatırımcı mı oluyoruz? yoksa o gün açtıktan sonra ne olursa olsun nitelikli olmaya devam mı ediyoruz? bunu sormamın sebebi, yakında bir milyon limitinin yükseltilebileceğine dair bazı söylentiler duymamdandır. ilgili meblağa yakın bir birikimim var. şayet o gün için geçerliyse bir şekilde bir milyona tamamlayıp ömür boyu nitelikli yatırımcı olsam diye düşünüyorum, teşekkürler

Beyan a tabi durum aslinda siz beyan ediyorsunuz o kadar naktim var yada olabilir seklinde...
    azalip artmasi size tabi gene...

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    peki 1 milyona ulaşıp hesap açtıktan sonra ilgili tutarın altına düşüldüğünde tekrar niteliksiz yatırımcı mı oluyoruz? yoksa o gün açtıktan sonra ne olursa olsun nitelikli olmaya devam mı ediyoruz? bunu sormamın sebebi, yakında bir milyon limitinin yükseltilebileceğine dair bazı söylentiler duymamdandır. ilgili meblağa yakın bir birikimim var. şayet o gün için geçerliyse bir şekilde bir milyona tamamlayıp ömür boyu nitelikli yatırımcı olsam diye düşünüyorum, teşekkürler

8. Serbest hisse fonları dağılım üzerinden takip etmek ve değerlendirme yapmak zor ve anlamsız. Sadece Sonuç tek anlamlı kriter.

Maalesef bence en büyük handikap yine büyüklük. Kazandırdıkça büyüyorlar büyüdükçe de oyun alanları yok oluyor...

Sayfa 47/74 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •