Sayfa 67/74 İlkİlk ... 17576566676869 ... SonSon
Arama sonucu : 586 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Serbest Yatırım Fonları I

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Minimum gereklilik ile ilgili size MT bilgi verecektir ancak min on bin usd yeterli olablilir diye tahmin ediyorum ama 16 ay 24 ay 36 ay gibi kendinizi bir fon da tutmaya kararli misiniz ona sizin cevap vermeniz gerekir cunku erken cikis ta genellikle yuzde 1 gibi ceza uygulanir
    4 yıldır, AFT, YAY, TCD gibi fonlardaydım. Yaklaşık 1 sene daha en az kalırım, hele ki getirisi böyle olursa vade konusunda sıkıntı olmaz.

Ziraat portföyü aradım geçen gün, buraya yazmadan önce ama MT düzgün bilgi vermedi maalesef.

2. ZBN ZİRAAT PORTFÖY ONBİRİNCİ SERBEST (TL) FON
    GJM GLOBAL MD PORTFÖY ADA SERBEST FON
    HMK HEDEF PORTFÖY EGE HİSSE SENEDİ SERBEST (TL) FON (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON)
    IIS İSTANBUL PORTFÖY İKİNCİ SERBEST FON
    FYA İSTANBUL PORTFÖY ARK II SERBEST FON
    ULH ÜNLÜ PORTFÖY ONUNCU SERBEST FON

Bu fonlardan birinde olan var mı?

Yarin bakalim pozitif gorebilecek miyiz, ben istanbul portfoyun email e donmesini filan gectim zaten cok yogunlar pasam

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    istanbul portfoy ACU fon almistim email atip durum hakkinda bilgi sordum donmediler bakalim bir daha email atalim nolcak...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Aldigim USD fonlarin son durumlari su sekilde
    FON adi, hangi tarihte aldigim ve mevduat karsiligi faiz orani seklinde...

ACU lari sattim bye bye istanbul portfoy email lere cevap yazmayi ogrendiginde belki tekrar ayni nokta da bulusuruz........

6. Arkadaşlar,serbest fonlardan dolar ile alınan ,kazancı az olsada riski en düşük olanlardan birkaçının ismini yazabilirmisiniz?

Bizde onu kesfetmeye calisiyoruz ama en iyi kesif icinde olman ile oluyo yada gun gun kontrol edeceksin. TL tarafi sorun degil ama USD yada EUR tarafi icin banka uygulama ya tek tek girip bakmak yorucu
    yada tl yi baz alip MB kuru ile bolup degeri tespit mumkun

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,serbest fonlardan dolar ile alınan ,kazancı az olsada riski en düşük olanlardan birkaçının ismini yazabilirmisiniz?

Elimdeki USD serbest fonlarin mevduat karsiligi faiz oranlari alim tarihi bazli asagidaki gibidir.
    Faydali olmasi umuduyla paylasiyorum...

Sayfa 67/74 İlkİlk ... 17576566676869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •