Sayfa 14/74 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon
Arama sonucu : 586 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Serbest Yatırım Fonları I

eurobond ta limitim doldugu için fona yoneldim ,yoksa dogrusu bond almak .tesekkur ederim .mjl inceleyeyim bakalım

2. $ ile alınabilecek serbest döviz fon önerinşz var mı? Şu ara eurobond almak uygun değil gibi düşündüğümden fon arayışındayım, sizde doğru bir yaklaşım mı?

3.  Alıntı Originally Posted by bulut4003 Yazıyı Oku
    $ ile alınabilecek serbest döviz fon önerinşz var mı? Şu ara eurobond almak uygun değil gibi düşündüğümden fon arayışındayım, sizde doğru bir yaklaşım mı?
    Öneri olarak değil ama soru yanıtsız kalmasın diye kendi portföyümü paylaşayım:
    Dolar ile alınabilen serbest fonlarda ben ağırlıklı olarak KRS ve NBZ; daha az olaraksa IDF ve FFS taşıyorum. İlave olarak euro ile alınabilen EUZ taşıyorum.

4. ızb

İstanbul Portföyün; TEFAS'a açık olmayan serbest fonlarına yatırım yapmak amacıya kurduğu ve TEFAS'a açtığı IZB - Birinci Fon Sepeti Serbest Fonu ilk ayı geride bıraktı.

Kasım sonu portföy dağılım raporuna göre ağırlıklı olarak FYA, IIS ve IIP; daha düşük oranda IAF, IAR, IZV taşıyor.

Henüz portföy büyüklüğü çok küçük 2 MTL seviyesinde; minimum alış 50K adet (yaklaşık 60.ooo TL). Haftada bir kez fiyat oluşuyor. Pazartesi öğlene kadar girilen talep, perşembe günü fiyatından gerçekleşiyor.

Aylık getirisi şu anda %17. İçerdiği IAF'ın aylık getirisi ise %53.

5.  Alıntı Originally Posted by eusebio Yazıyı Oku
    İstanbul Portföyün; TEFAS'a açık olmayan serbest fonlarına yatırım yapmak amacıya kurduğu ve TEFAS'a açtığı IZB - Birinci Fon Sepeti Serbest Fonu ilk ayı geride bıraktı.

Kasım sonu portföy dağılım raporuna göre ağırlıklı olarak FYA, IIS ve IIP; daha düşük oranda IAF, IAR, IZV taşıyor.

Henüz portföy büyüklüğü çok küçük 2 MTL seviyesinde; minimum alış 50K adet (yaklaşık 60.ooo TL). Haftada bir kez fiyat oluşuyor. Pazartesi öğlene kadar girilen talep, perşembe günü fiyatından gerçekleşiyor.

Aylık getirisi şu anda %17. İçerdiği IAF'ın aylık getirisi ise %53.
    Teşekkürler sayın eusebio. Bende hem IIS hem de IZV var şu anda. İkisinden de fazlasıyla memnunum. Ama IZB fonunu da yakından takip ediyorum. İyi bir fon olacak gibi görünüyor

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın eusebio. Bende hem IIS hem de IZV var şu anda. İkisinden de fazlasıyla memnunum. Ama IZB fonunu da yakından takip ediyorum. İyi bir fon olacak gibi görünüyor

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çıkmak istediğinde size dolar ile mi tl ile mi ödeme yapıyorlar

7. Serbest Yatırım Fonları I

Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    Çıkmak istediğinde size dolar ile mi tl ile mi ödeme yapıyorlar
    Bu fonun 11 müşterisinden biriyim. Giriş ve çıkışlar TL. ve haftalık. Girişte 50.000ad çıkışta 5.000ad min şartı var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Son düzenleme : Sparky; 10-12-2021 saat: 08:56.

8. Doviz ile ilgili fonlarda KIS de basarili gibi gozukuyor. KUB ve KRS borsalar gerilerse patinaj yapabilir. IDF , FFS , FPE , IPV gibi fonlara da dagitim yapmak iyi bir fikir olabilir.

NBZ ve EUZ performansindan memnun musunuz sayin eusebio ?

Izb konusunda ise bende ilk acildigi gun talep gondermistim. Ilk 10 musterisinden biriyim, beklentim buyuk. Tefasta islem gormeyen istanbul portfoy serbest fonlarini alabilmek icin iyi bir secenek. Yatirim tavsiyesi degildir.

Saygilar , bol kazanclar.

Sayfa 14/74 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •