Sayfa 8/74 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 586 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Serbest Yatırım Fonları I

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    GZN dikkatimi çekti ,hisse olmasına ragmen performans başarılı
    Bende hem GZN hem de GZM var. Allahtan GZN'ye yüklü bir giriş yapmistim. GZN'de kardayim ama GZM'de maalesef zarardayim. GZN'nin GZM'den daha riskli bir fon oldugunu unutmamak lazim.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Bende hem GZN hem de GZM var. Allahtan GZN'ye yüklü bir giriş yapmistim. GZN'de kardayim ama GZM'de maalesef zarardayim. GZN'nin GZM'den daha riskli bir fon oldugunu unutmamak lazim.

tefas serbestlerde bu 2 fon simdilik fovarim .

3. Aslinda döviz tarafi için de IZS güzel bir fon. Bir de ona bakin isterseniz

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Aslinda döviz tarafi için de IZS güzel bir fon. Bir de ona bakin isterseniz

alıs valoru 30,06 .haftalık degerlendirme yapılıyor sanırım.30,06 ya kadar nemalandırma oluyormu ppf larında ?

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku

Merhaba. GZN'nin içeriği nedir? Fon karşılaştırma ölçütü KAP'ta boş bırakılmış. izahnamede var diyor ancak IZS'yi de bulamadım.

6.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Merhaba. GZN'nin içeriği nedir? Fon karşılaştırma ölçütü KAP'ta boş bırakılmış. izahnamede var diyor ancak IZS'yi de bulamadım.
    Çogunlukla hisse ve türev diye biliyorum ben. Ama yine de siz de bir Global yatirimi arayip fikir sahibi alabilirsiniz. Ben en son konuştuğumda hem hisse hem de türev pozisyon taşidiklarini söylemişlerdi.

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    alıs valoru 30,06 .haftalık degerlendirme yapılıyor sanırım.30,06 ya kadar nemalandırma oluyormu ppf larında ?
    Aliş ve satislar haftalik. Pazartesi aliş vermeniz lazim, Cuma da satis verebilirsiniz.

8. GZM ve GZN nin TEFAS'da gördüğünüz getirilere inanmayın.O getirilerin çoğu halka arzlardan kaynaklı.Çok küçük bu fonlar.Ama yine de epey iyiler. GZM an be an takip ettiğim kendilerinin kısa vdeli portföylerinin uygulaması.GZM'nin yılbaşı getirisi %14 ler seviyesinde.Son 1 ay çok kötü gitti.YATAŞ ve LKMHK çok yıprattı portföyü.Şu anda 4 kağıt,%50 gibi hisse pozisyonu var.GZN ise türev çok kullanılıyor ama ciddi başarılılar şu dönem.

Sayfa 8/74 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •