Sayfa 59/74 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 587 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Serbest Yatırım Fonları I

1. Euro Serbest fonlarda Ziraat Akik ZP9 surekli eksi getiriyor. Dandik bir fonmus. Dusuk yonetim ucreti olanlar genelde kotu getiriyorlar.

Granti EUZ ve Isbank IUF daha iyi getiriyor.

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Euro Serbest fonlarda Ziraat Akik ZP9 surekli eksi getiriyor. Dandik bir fonmus. Dusuk yonetim ucreti olanlar genelde kotu getiriyorlar.

Granti EUZ ve Isbank IUF daha iyi getiriyor.
    Ze9 ne zaman almıştınız , euro olarak mi aldınız

3. usd düz mevduat faiz oranlarını ve
    ddkkm opsiyon primlerini kaldırdılar, faizlerini iyice düşürdüler..
    Rotayı dolar bazlı yatırım fonlarına çevirdik.
    Hayırlısı ..

4.  Alıntı Originally Posted by saims Yazıyı Oku
    usd düz mevduat faiz oranlarını ve
    ddkkm opsiyon primlerini kaldırdılar, faizlerini iyice düşürdüler..
    Rotayı dolar bazlı yatırım fonlarına çevirdik.
    Hayırlısı ..
    Yakındır el atmaları.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

5. TL fonları bu aralar döviz fonlarından çok daha iyi getiriyor. Döviz fonları yapacağını yaptı. Bundan sonra böyle getirmez uzun bir süre. TL fonları, özellikle de özel sektör borçlanma fonları önümüzdeki 6 ay için mantıklı olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    TL fonları bu aralar döviz fonlarından çok daha iyi getiriyor. Döviz fonları yapacağını yaptı. Bundan sonra böyle getirmez uzun bir süre. TL fonları, özellikle de özel sektör borçlanma fonları önümüzdeki 6 ay için mantıklı olabilir.
    eurobond fonları demek lazım

Serbest döviz fonlarinin getirileri ( döviz bazlı ) bir arkadaş yaziyordu ,bayadjr yazmıyor

8. Burgan On müşterisiyim. Burganbank özel bankacılık müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede On müşterilerinin banka politikası gereği nitelikli yatırımcı beyanında bulunamadıklarını söyledi. Çözüm olarak başka bir bankada 1 milyon üstü varlığı gösterip o bankadan nitelikli yatırımcı statüsüne geçtinken sonra MKK sicilinize işleniyor. Biz MKK sicilinizden statünüzü güncelleyebiliyoruz dedi. Bana saçma geldi bu durum. Burganbanktan nitelikli yatırımcı bildiriminde bulunan var mı?

Sayfa 59/74 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •